2737
2734

سلام دوستای گلم..امروز میخوام برم سونو ببینم وضعیت جنین و آب دور جنین و جفت اینا چطوره تو رو خدا دعا کنید همه چیز نرمال..باشه .میدونید چقد سختی کشیدم..با این حال یکی دو بارم لک دیدم..امروز لک خون..نمیدونم شایدم واسه آسپرین باشه که میخورم..چون مشکل غلظت ندارم دکتر ولی داده بهم..دعا کنید نرمال باشه و نهایت آسپرین و قطع کنم و خوب بشم..این چند وقتم به خوبی بگذره..التماس میکنم صلوات بفرستین..الهی هر چی میخوایین خدا بهتون بده😔😍

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”

٢٠تا برات فرستادم 

انشالله ك صحيح و سلامت باشين هردو

آرزو کن که آن اتفاق قشنگ بیافتد✨رویا ببارد🌦دختران برقصند💃 قند باشد🧁بوسه باشد💋خدا بخندد🤍به خاطر ما که کاری نکرده‌یم💚🤞🏻من تا آن روز چشم به در خواهم دوخت🕊

اللهم صل علی محمد و ال محمد

ان شاء الله عروسیشو ببینی  

فتنه ها در سر دین و وطن است*این دو لفظ است كه اصل فِتَن است*صحبتِ دین و وطن یعنی چه؟*دینِ تو،موطن من یعنی چه؟*همه عالم همه كس را وطن است* همه جا موطنِ هر مرد و زن است

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نمیدونم حکمت خدا چیه.ولی با اینهمه مشکل نمیدونم چرا باز امید دارم .فقط خدا رو دارم..هر روز دارم امتحان میشم..نمیدونم چرا

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
2731
2738

قربونتون برم لایکتون میکنم منم واستون صلوات میفرستم😍😍😍

نمیدونم حکمت خدا چیه.ولی با اینهمه مشکل نمیدونم چرا باز امید دارم .فقط خدا رو دارم..هر روز دارم امتح ...

استرس برات خیلی بده گیسو 

با محبت و شجاعت تمام دروازه های دنیا برایت باز میشه 😍
عزيزم ايشالا ميري با خبراي خوب مياي بگو سرويكستم چك كنه

اونو فک نکنم..چون وقت واژینال دادن ندارم..

نمیدونم حکمت خدا چیه.ولی با اینهمه مشکل نمیدونم چرا باز امید دارم .فقط خدا رو دارم..هر روز دارم امتح ...

خب انسان به امید زنده ست.

هیچ مشکلی هم نیست، سالم و سلامت و به موقع میاد بغلت ان شاءالله.❤️❤️

آرام آرام پیش برو...این سوی سن و سال خبری نیست جانِ مادر.
استرس برات خیلی بده گیسو 

باورت میشه پوست کلفت شدم..صبح انگار خیلی طبیعیه واسم لک دیدم😐😐

2706