2410
2553

سلام من ی تور گرجستان الان دیدم زده بود رفت و برگشت 720 تومان میخام ببینم کی رفته میدونه هزینه رفت و برگشت تور گرجستان چقدر میشه تو این فصل؟

من خانوادم رفتن ۱۲۰۰ یه هفته ای .خیلی راضی بودن منکه باردار بودم نتونستم برم 😢😢😢😢

فقط همین 1200 رو دادند یا خرجایه دیگه هم داشت.راستش تعجب کردم با 700 میشه رفت گرجستان گفتم لابد بریم اونجا جاهای دیدنی و ... و حتی غذاهاش هزینه بر است؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456

اره هر نفر ۱۲۰۰ البته تفلیسو چند جای دیگه هم رو تور بود .خوب  شاید زمینیه.هتلشم خیلی تاثیر داره چند ستاره باشه .الان عوارض خروجم ۱۰ برابر شده چطور اینقدر ارزون .اول خوب تحقیق کن .شامو ناهار با خودته اونجا بیشتر هتلا با صبحانه اس .😚😚😚

خدایا دخترمو برام نگه دار کل دارای من تو این دنیاس الهی امین.
لاری گرجستان گرون شده الان،ما هتلمون هالینگ بود خیلی خوب بود هواشم خیلی خوبه،غذاهاشون خوب نیست ولی و ...

درسته با وضعیت دلار گرجستان گرونه فک کنم باید به همون کیش فک کنم؟

2714

سلام، ما تابستون پیش رفتیم ولی با ماشین خودمون

ازینجا رفتیم ترکیه، از مرز سارپی رفتیم گرجستان، باتومی

و ازونجا تفلیس

از جمهوری آذربایجان ، مرز بیله سوار هم برگشتیم ایران

کل سفرمون با خود ایران چهارده روز طول کشید، هزینمون شد ۵میلیون

ارزش دیدن و رفتن داره ولی حتما باتومی هم بری

آموزش صد در صد قانون جذب،مخصوصا ثروت و فراوانی، رایگان @ghjazb
سلام، ما تابستون پیش رفتیم ولی با ماشین خودمون ازینجا رفتیم ترکیه، از مرز سارپی رفتیم گرجستان، باتو ...

ببخشید شما چطوری با ماشین خودتان رفتین

یا رب نظر تو بر نگردد برگشتن روزگار سهل است 
ببخشید شما چطوری با ماشین خودتان رفتین

پلاک ماشینمون کاپیتاژه 

شوهرم گواهینامه بین المللی داشت، با اینکه تا حالا نرفته بود 

رفت تمدید کرد گمرک 

بعدم رفتیم ، برای ماشین لب مرز پول بیمه گرفتن ازمون 

آموزش صد در صد قانون جذب،مخصوصا ثروت و فراوانی، رایگان @ghjazb
پلاک ماشینمون کاپیتاژه  شوهرم گواهینامه بین المللی داشت، با اینکه تا حالا نرفته بود  رفت ...

چقدر خوب، جالب بود برام بدانم چطوری رفتین

یا رب نظر تو بر نگردد برگشتن روزگار سهل است 
2706