2726
عنوان

استرس بارداری

156 بازدید | 9 پست

سلااام. من خیلی واسه بارداریم استرس دارم .چون هفته ۶ و ۷ لک بینی داشتم و دکتر بهم گفته تا هفته ۱۲ شیاف استفاده  کنم. 

خیلی نگرانم حتی نمیخوام تو خونه راه برم تا مشکلی پیش نیاد ولی دکتر گفت حتی نزدیکیم تا وقتی دوباره لک ندیدم اشکال نداره ولی من خودم نمیتونم همش دراز میکشم که چیزی نشه یهو..

تا یکی دوهفته پیش همش خواب آلود بودم و حتی غذا میخوردم سنگینیم میکرد ولی الان که ۹ هفتم اوکیم و این حالتا رو ندارم و همینم نگرانم میکنه.طبیعیه اینا؟

گاهی پهلوهام یا زیر شکمم تیر میکشه و کمی منقبض میشه، اشکالی نداره؟طبیعیه؟ 

امروز دخترم گفته برم مدرسش برنامه داره ،گفتم نمی رم گفت ینی من مهم نیستم😕منم گفتم پس با آژانس می رم و میام. 

بعضی وقتا اینجا تاپیکای سقط میبینم حالم بدتر میشه و نگرانتر میشم☹ 

راستی کسی میدونه از چند هفته باید بیشتر به پهلو خوابید؟

تورو خدا برام دعا کنید نی نیم سالم به دنیا بیاد.

ای اهورا مزدا؛ دانای بزرگ هستی بخش...با دستهای برافراشته تو را نماز برده و خوشبختی کامل را خواستارم. (کاربر از سال ۸۹)

هیچی نمیشه بسپارش به خدا منم خیلی نگرانم بودم لکه بینی هم داشتم یه دفعه زدم به سیم آخر گفتم بسه دیگه رها کن سپردم به کسی که بهم دادش  الان راحتم انگار باری به دوش ندارم

فقط 9 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مادر سه دسته گل  خدایا شکرت   

سلام عزيزم استرس كه از همه چي بدتره و سمه

من از روز اول بارداري تا هفته ٣٥ شياف گذاشتم اون كه مشكلي نداره اصلا

ماه هاي اول درد هاي زير شكمم تا حدي طبيعيه به شرطي كه لك بيني نداشته باشي

من از روز اول چون بارداري پرخطر بودم نزديكي ممنوع بودم

زياد به خودت سخت مي گيري زندگيتو كن در حالي كه خودتو خسته نكني و كارهاي سنگين هم انجام ندي

من با ورود به ماه چهارم ديگه سعي كردم طاق باز نخوابم بالش بارداري گرفتم و كلا به پهلو خوابيدم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ذهنتو الکی درگیر نکن

ی ذره لک چیزی نیست 

من ادم میشناسم لخته لخته خون ازش میفتاد

امروز فرداس بزاد

ربطی نداره

شما فقط مراعات کن چیز سنگین بلند نکن

زیادم تحرک نداشته باش تا جاش سفت شه

الانم خیلی زوده برای فقط ب پهلو خابیدن

دیگه یکم شکمت قلمبه شد تو هفته های 16 ب بعد اون موقع مراعات کن

نگران هیچی نباش

همه چی دست خود خداست عزیزم

ان شاء الله بارداریتو ب سلامتی پشت سر میزاری و نی نیت سالم میاد بغلت

یه صلوات مهمونم کن 🙏  
2728

من از5هفته ک فهمیدم باردارم شوهزم منو مجبور میکرد ب پهلو بخوام نصفه شب تو خواب هفت پادشاه همیکنه دمر میخوابیدم با چشای بسته میگفت عزییییییز بچه 

منم عادت داشتم دمر بخوابم هیییی چه روزایی بود

فکر کنم دیگه از4ماه بهتره رعایت کنی 

مادر از مرگ نمیترسد...تنها نگرانی یک مادر این است که فرزندش را در دنیایی تنها بگذارد که هیچکس مانند او دوستش نخواهد داشت.
هیچی نمیشه بسپارش به خدا منم خیلی نگرانم بودم لکه بینی هم داشتم یه دفعه زدم به سیم آخر گفتم بسه دیگه ...

خدا عاقبت بارداریمونو بخیر کنه

ای اهورا مزدا؛ دانای بزرگ هستی بخش...با دستهای برافراشته تو را نماز برده و خوشبختی کامل را خواستارم. (کاربر از سال ۸۹)
ذهنتو الکی درگیر نکن ی ذره لک چیزی نیست  من ادم میشناسم لخته لخته خون ازش میفتاد امروز فرداس ...

مرسسسی.ایشااالل

یعنی میگید تو خونه حرکت کنم عادی؟

بسپر به همونی که بهت دادتش خودش مراقبش هستن شاء الله هرچی صلاحه پیش میاد

خدایا شکرت 😍😍😍اگه میشه لطفا سه تا صلوات مهمونم کنین ...ممنونم مهربوووناااااا💐 ان شاء الله خدا به انتظار همه پایان خوش ببخشه ...الهی آمین 🌷