2733
2734
عنوان

دوستان تو رو خدا براش دعا کنید

194 بازدید | 17 پست

دوستم ۲۵سالشه،پیوند قلب انجام داده،ولی متاسفانه بدنش داره قلب رو پس میزنه،دکترا کلی دارو بهش دادن تا فردا ،یا خوب میشه یا فوت میشه  

براش دعا کنید

این چند روزه دارم همش تاپیک سرطان و مریضی میبینم.خدا رحم کنه به پدر مادر و جوونیش

زندگی رو زیاد جدی نگیر ، چون تهش زنده ازش بیرون نمیای💚💚 وقتی می خندی مثل رویایی.کاش خودت می دیدی که چقدر زیبایی.....پسرم💚💚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

براش دعا میکنم انشاالله که فردا پیک شادی بشوی برای همه دلم روشنه

التماس دعا

سلام دوستان میشه واسه سلامتی و ظهور آقا امام زمان یه صلوات بفرستید                                     یک بهار یک تابستان یک پاییز و یک زمستان را در پیش داری بعد از این فصلها همه چیز این دنیا تکراری است دخترکم به غیر از مهربانی همیشه مهربان باش مهربانم                                      تیکر یکسالگی دخترم مهرانا است میشه واسه سلامتی خودش و ابجی اش فاطمه دعا کنید ممنون 😢😢😭😭
استارتر چه خبر از دوستتون گلم بهتر شدن؟

سلام عزیزم والا از دیشب وضعش نه بدتر شده و نه بهتر،هنوزم  دکترا میگن هیچی مشخص نیست،تو یه اتاق با کلی دستگاهه  منتظریم هنوز

بیچاره دارن کلی دارو بهش میدن تا بدنش بتونه قلب رو قبول کنه

2706