1147
1273

اره واقعا سایت بد شده همه بچه ها اومدن مثل دبستان شده هعی یادش به خیر

الکی مثلا من قدیمیم  

فقط 7 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میلیون ها سال است که زن ها حامله میشوند وشکمشان میشود خانه موجودی دیگر... میلیون ها سال است که ادم های دیگر شاهد بارداری وزایمان خانم ها هستند اما هنوز هیچ کس به ان عادت نکرده! نه خود زن های حامله ونه رهگذرها... مردم دوست دارند به زنان باردار لبخند بزنندومراقبشان باشند! انگار شکمهای بزرگ وموجودات درونشان هیچ وقت عادی وتکراری نمیشود... جدا چقدر عجیب است نفس کشیدن موجودی زیر پوست تو... چقدر عجیب تماشای تکان خوردنش ودلبسته شدن به موجودی که ساکن دنیایی دیگر است...❤

سلام 😇👋🏻

امسال نمايشگاه 👩‍👧‍👦مادر ،نوزاد و كودك

با كلي اتفاقات هيجان انگيز منتظرتون هستيم🎈

https://miladfair.com/fa/mbc

https://t.me/mbcfair2019  👈🏻تلگرام

اينستاگرام👈🏻  [email protected]

1279

سلام ما انقد خاک خوردیم کهنه شدیم قِدیمی شدیم .قِبوله ؟😧😦😬

《••°♧👑سوگلی السَلطَنه بانویِ اَولِ دَربار👑♧°••》خدایی سگل دیگه خیلی داغانه همون سوگول صدام کنین😥😥(سوگل درسته).(( خودم خواستم))

سلام سما خانم

از قدیمیا خیلی کم موندن

زنانی که "کتاب" میخوانند،برای جوامع نابرابر و مرد سالار خطرناکند،زیرا آنها با مطالعه میتوانند دنیایی بهتر را تصور و برای به وجود آوردن آن  "مبارزه" کنند.
1307
اره واقعا سایت بد شده همه بچه ها اومدن مثل دبستان شده هعی یادش به خیر الکی مثلا من قدیم ...

دبستان و خوب اومدی

دهه هشتادی های متاهل

دهه هشتادی های حامله

ناراحتی یک دهه هشتادی از خانواده شوهرش...

🌸🌷لطفا واسه اجابت خواسته هام صلوات بفرست مهربو🌷تیکر تاریخ سالگرد عشقمون😍💑
1226

فک کنم دوسه روز پیش جمع شده بودن تو یه تاپیک

انگار خود شما هم بودی نه؟؟؟

همون تاپیکو بیارین بالا من خوشم اومد پستاتون رو خوندم 

البته خودمم از ۸۸.۸۹ میخوندم اما بلد نبودم و روم نمیشد عضو شم چون ۱۵.۱۶ ساله بودم حس میکردم خیلی زشته بین اینهمه مامان عضو شم و اصلا عضوم شم چی بگم ؟؟؟😥😥😥

الحمدلله الذی جعل اعدائنا من الحمقاء😉💪✌
عشق سبز دوست قدیمی اقای زاهد که شوکه شدم اون روز اومد تو تاپیکم و خیلی های دیگه اسمتون و عکس کاربر ...

دوست قدیمی هست ولی زیاد نمیاد

عشق سبز دیگه نمیاد

آقای زاهد هم پستش رو تحویل داد و رفت

زنانی که "کتاب" میخوانند،برای جوامع نابرابر و مرد سالار خطرناکند،زیرا آنها با مطالعه میتوانند دنیایی بهتر را تصور و برای به وجود آوردن آن  "مبارزه" کنند.
1290