2733
2734

چراپس کسی پست نذاشته،اینجا فقط تاپیکای مادرشوهری خریدار داره،پسرمن قدش هفتاد بود،البته بستگی به قد تولد داره قدتولد پسرمن پنجاه وچهاربود،توگوگل سرچ کنی نمودارقد پسرا میاد میبینی،قدش نرماله قد بعضی بچه ها تویه ماه بیشتر رشد میکنه بعضیا کمتر

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چراپس کسی پست نذاشته،اینجا فقط تاپیکای مادرشوهری خریدار داره،پسرمن قدش هفتاد بود،البته بستگی به قد ت ...

دقیقا.واسه من تولدش 52بود

خدایا فقط اون دوتا رو ازت میخوام خودت میدونی چقدر حساسم به این دو مورد
2728

دختر من شش ماهگی 68 بود.

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....

پسرمنم ۶ ماهگیش ۶۸بود.مراقب سلامتش میگف خ خوبه  

خدا مشتی خاک را برگرفت،میخواست لیلی را بسازد سپس از خود در او دمید و لیلی بی آنکه خود بفهمد عاشق شد.لیلی نام تمام دختران زمین است...
2738
میگم نکنه کم باشه

نه کم نیس .نمودارشو نگاه کنی نگرانیت حل میشه چون بالای نموداره

خدا مشتی خاک را برگرفت،میخواست لیلی را بسازد سپس از خود در او دمید و لیلی بی آنکه خود بفهمد عاشق شد.لیلی نام تمام دختران زمین است...