2737
2739
عنوان

کسی اینجا کار ترجمه انجام میده؟

| مشاهده متن کامل بحث + 166 بازدید | 29 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پی دی افه باشه

خب اگه اوکی شد دیگه همینجا رپلای کن بهت ایمیل بدم

تصمیم گرفتن دست خودمان نیست. تنها چیزی كه باید درباره اش تصمیم بگیریم این است كه با روزگاری كه نصیب ما شده است ، چه بكنیم.
اینجا که دوتا از بچه ها انجام میدن ازشون بپرس رشته و نوع ترجمتو

من چند نفر هستن برام انجام میدن

تخصصی ههست مطالب

صفحه ای 7 تومن

سلام اگر نی نی توو دلت نمیاد تاپیک منتظرای نی نی منو بخون!اگر دنبال روابط خوب با پدر و مادر خودت و پدر مادر همسرتی معجزه رو بخون!اگر با شوهرت فسقل مشکل داری معرفی و پایان دعوا ها رو بخون و هر سوالی داشتی من در خدمتم!اگر ویار و بارداری خستت کرده ویار من رو بخون!و ...ویژگی خاص نی نی سایت رو حتما بخون
2728

گفتم

گفن دستم پره

سلام اگر نی نی توو دلت نمیاد تاپیک منتظرای نی نی منو بخون!اگر دنبال روابط خوب با پدر و مادر خودت و پدر مادر همسرتی معجزه رو بخون!اگر با شوهرت فسقل مشکل داری معرفی و پایان دعوا ها رو بخون و هر سوالی داشتی من در خدمتم!اگر ویار و بارداری خستت کرده ویار من رو بخون!و ...ویژگی خاص نی نی سایت رو حتما بخون
2738

من با شش هزار تومان انجام میدم با کیفیت فوق العاده ، خودم لیسانسم ژنتیک بوده و الان هم دانشجوی دکتری بیوشیمی بالینی ام ، کانال هم دارم ، کانال ترجمه ی تخصصی ، اینم تعرفه هامه :

منم باردار نیستم 🙈 اما یه آرزوی مهم دارم که باید تا یه ماه دیگه بهش رسیده باشم ، مرسی که برام صلوات میفرستین 😘

ما با اطمینان میگیم که متفاوتیم چون :

1⃣بالاترین کیفیت ترجمه رو به شما ارائه میدیم اون هم با ارزانترین قیمت برای چنین سطحی از کیفیت.

2⃣برای کیفیت کارمون تضمین میدیم، و اگر راضی نبودین به رایگان براتون ویرایشش می کنیم.

3⃣ ترجمه ی ما کاملا تخصصی و متناسب با رشته ی شماست یعنی هر رشته ای که هستین مطمئن باشین از لغات تخصصی رشته ی خودتون در ترجمه تون استفاده شده.

4⃣قبل از ترجمه اگه بخواین تا دو پاراگراف از متنتون رو به صورت رایگان به عنوان نمونه براتون ترجمه می کنیم.

5⃣ترجمه ها به صورت تایپ شده، دقیق و با جایگذاری شکل ها و جداولن.

منم باردار نیستم 🙈 اما یه آرزوی مهم دارم که باید تا یه ماه دیگه بهش رسیده باشم ، مرسی که برام صلوات میفرستین 😘
2706