2733
2734

سلااام بچه ها من این هفته باید زایمان کنم هرجور شده خخخ وگرنه دکترم هفته دیگه سزارین میکنه و من اصلااا دلم نمیخواد اینجوری بشه
دارم پیاده روی میکنم و پله نوردی. خاکشیر میخورم . از فردا هم میخوام تخم شوید دم کنم بخورم
هرچی راهکار بلدید برای اینکه دردام شروع بشه بگیددددد

من از تمام صبح هایم فقط همانی را به یاد دارم که تو در آغوش من لبخند میزدی وگرنه باقی طلوع ها همگی شب اند بی تو  حال و هوای بارداری شاید دوباره تکرار شود ولی فرشته ی من ، من با تو مادر شدم  ممنونم که تنهایی رو برام بی معنی کردی، ممنونم که روزگارمو پر کردی ،ممنونم که بالغم کردی ،بزرگم کردی، عاقلم کردی، عاشقم کردی

اینم بگم البته که تا الان که این کارا رو کردم یه علایمی دیدم از زایمان. ترشح مشکوک و درد های پریودی و اینکه چنتا انقباض پراکنده داشتم معاینه لگنی هم دوشنبه می خوام برم

من از تمام صبح هایم فقط همانی را به یاد دارم که تو در آغوش من لبخند میزدی وگرنه باقی طلوع ها همگی شب اند بی تو  حال و هوای بارداری شاید دوباره تکرار شود ولی فرشته ی من ، من با تو مادر شدم  ممنونم که تنهایی رو برام بی معنی کردی، ممنونم که روزگارمو پر کردی ،ممنونم که بالغم کردی ،بزرگم کردی، عاقلم کردی، عاشقم کردی

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

تا وقتش نشه و خودش نخاد نمیاد😉😃

🤍دلم برای کودکی هایم تنگ است ... برای خاطرات خوشم... دلم برای خنده مادر و نگاه پدرم تنگ است ... روزگار چه کردی بامن؟ که هیچ کدام را ندارم 🤍
درخواست دوستیم رو قبول کن خواهر. خصوصی بگم اینجا نمی تونم 

بگو مام یاد بگیریم 

از سخنان پیامبر :  هر جا که بدکاران حکمروا باشند و نابخردان را گرامی بدارند، باید منتظر بلایی بود . 
بشین پاشو هم خیلی تاثیر داره

اسکات میزنم ولی خیلی سخته. چنتا بزنم مثلا؟

ده تا میزنم نفسم میره

2738
تا وقتش نشه و خودش نخاد نمیاد😉😃

خوش نیاد هفته دیگه دکتر بزور میارتش منم نمیخوام سز بشم خب میخوام مثل بچه های خوب خودش بیاد

خوش نیاد هفته دیگه دکتر بزور میارتش منم نمیخوام سز بشم خب میخوام مثل بچه های خوب خودش بیاد

حرف گوش نکنه فک کنم😃😃

دهه نودی هستن دیگه😂😂😂

🤍دلم برای کودکی هایم تنگ است ... برای خاطرات خوشم... دلم برای خنده مادر و نگاه پدرم تنگ است ... روزگار چه کردی بامن؟ که هیچ کدام را ندارم 🤍
اینم بگم البته که تا الان که این کارا رو کردم یه علایمی دیدم از زایمان. ترشح مشکوک و درد های پریودی ...

دوست خوبم بهترین کار خوردن روغن کرچک روزی 60 سی سی در هفته آخر بارداری و خوردن جوشانده شنبلیله هست

چندی

38 هفتمه ولی دکتر گفت تا چهل صبر نمیکنه نهایت 39

2706