2410
2553
عنوان

مهمونی عصرونه..با عکس میام...اما.الان چندتا سوال دارم...

| مشاهده متن کامل بحث + 2700 بازدید | 88 پست
نه اول چون میخواهی چای یا شربت با شیرنی بدی زیادی شلوغ میشه اول چایی و .. رو بده بد میزت رو بچین برای اینکه وقت کم نیاری پیش دستی و لیوان هات رو به تعداد مرتب کن بزار یه گوشه کابینت تا اومدن سریع همه چیز رو بزاری
     همه زندگیم دخترم ❤❤❤وقتی بارون بباره  دیگه نمیخواهم با چتر زیر بارون راه برم غم عالم میاد توی قلبمممم دیگه بعد بارون زیبا نیست کی میتونه زیبایی بارون ببینه؟؟؟ همه رنگ هاااا شسته شده ......

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خخخخخخخخخخخخخخخخ به جان خودم پیشی هستش مرسی عزیز
     همه زندگیم دخترم ❤❤❤وقتی بارون بباره  دیگه نمیخواهم با چتر زیر بارون راه برم غم عالم میاد توی قلبمممم دیگه بعد بارون زیبا نیست کی میتونه زیبایی بارون ببینه؟؟؟ همه رنگ هاااا شسته شده ......
وایی یاسی من سه روز پیش تولد گرفتم تا الان کوفتم درکت میکنم
2720
اخه دپر میز نمیشینن که...میزم شش نفره است و بخاطر کمبودجا چسبوندیم به دیوار...من هشت فر مهمون دارم قراره بذارم جلوشون روعسلی
به خاطر کندن گل سرخ،اره آورده اید؟/ اره ؟/ چرا اره ؟ / فقط به گل سرخ بگویید: تو !هی تو ../ خودش می افتد و می میرد(بیژن نجدی )
نمیدونم اخه بوی غذا خیلی میپیچه تو خونه باز هر جور خودت راحتی
از خستگی چشمام نمیبینه عکس هرکدوم که حاضره توگوشیم دارم شاید عصری بذارم براتون...درمورد ظروف هم سوال دارم اما تا سوال پنجم فعلا بدرود...کمی چرت بزنم الان دخترم لیدارمیشه نمیذاره بخوابم
به خاطر کندن گل سرخ،اره آورده اید؟/ اره ؟/ چرا اره ؟ / فقط به گل سرخ بگویید: تو !هی تو ../ خودش می افتد و می میرد(بیژن نجدی )
2714
مینو جان هیچ کمکی ندارم یاسی تنهاست
ولی کلا مهمونی دوستانه رو سعی کن این همه رسمی نباشه منم میزم 6 نفره هستش دوستام بیشترن ولی همشون ترجیح میدن دور میز ناهار خوری بشینن صندلی کامی و میز ارایشم و کلا هر چی گیرشون میاد بر میدارن و میشینن و به همه خیلی خوشمیگذره
اگر میز نهار خوری داری بچین روی میز حداقل لیوان بشقاب..نمکدون ... بچین... کیک ها وکلا چیزهایی که نمی خوای گرمشون کنی یا تو دمای بیرون اب نمی شن رو هم بچین.. غذا ها رو سه سوت می ریزی، دوستات هم هستن کمک می کنند... دسر پان رو هم لحظه آخر بیار که آب نشه
Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Pregnancy tickers
2706