2726
عنوان

بچه ها در مورد فاويسم(باقلايي)چي ميدونيد؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1901 بازدید | 90 پست
نه من زیاد دکتر رفتم فوق تخصص خون و انکولوژی کودکان هم بردم..اصلا طرف حنا نرین نباید بوش بخوره یا دس ...

عزيزم ممنونم بابت اطلاعاتي كه در اختيارم قرار دادين

من براتون سرويس اشپزخونه و ملحفه ميدوزم اينم شمارمه٠٩٠٣٥٩٩٧٤٠٨
عزيزم ممنونم بابت اطلاعاتي كه در اختيارم قرار دادين

پودر پسته رو نگفتین میدین ب پسرتون؟الان دارم بچه رو میخابونم فردا میام تاپیک کلا میگم همه چی در مورد فاویسمو.من ۸ ماهه تحقیق میکنم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

پودر پسته رو نگفتین میدین ب پسرتون؟الان دارم بچه رو میخابونم فردا میام تاپیک کلا میگم همه چی در مورد ...

والا من اصلا اينجور كه شما تحقيق كردين چيزي نميدونم

به اون پودر پسته هم اصلا فكر نكرده بودم

بله پيش بياد ميخوره

الان كه شما گفتين متوجه شدم

من براتون سرويس اشپزخونه و ملحفه ميدوزم اينم شمارمه٠٩٠٣٥٩٩٧٤٠٨
پودر پسته رو نگفتین میدین ب پسرتون؟الان دارم بچه رو میخابونم فردا میام تاپیک کلا میگم همه چی در مورد ...

ببخشید بچه منم زردی داشت اما بیمارستان چیزی بمن نگفت از کجا باید بفهمم فاویسم داره یا نه؟؟

2728

پسر متن فاویسمی بود تو 5 سالگی آزمایش دادیم برطرف شده خدا رو شکر 

فاویسم درجه داره برا همه ادکلن یا بوهای تند خطرناک نیست ولی باقالی برا همشون مشترکه خوردنش و همچنین بوش

در مود کدو حلوایی هم اصلا ممنوعیت نداره

نگفتین شما پسته تزیینی که رو شیرینی ها هستا پودرش استفاده میکنین؟یا بستنی پسته ای کالباس پشته ای. ا ...

من حتی برنج هایی که توش خلال پسته هست هم نمیخورم

تنها کافیست ❣۳۱۳❣مادر تصمیم بگیرند ، آنروز نزدیک است که یاران امام زمان(عج) تربیت یابند🌷
پسر متن فاویسمی بود تو 5 سالگی آزمایش دادیم برطرف شده خدا رو شکر  فاویسم درجه داره برا همه ادک ...

اره منم میدم ب پسرم کدو حلوایی.

شما ازمایش بدو تولد داده بودی و بعدی تو ۵ سالگی؟یعنی ۴ ماهگی نودادین دیگه؟یا قبل اون؟درصدش چند بود؟شما خلال پسته تزیینی میدادین ب بچتون؟

اره منم میدم ب پسرم کدو حلوایی. شما ازمایش بدو تولد داده بودی و بعدی تو ۵ سالگی؟یعنی ۴ ماهگی نودادی ...

آره بدو تولد آزمایش دادیم  4 ماهگی پسرم تو بیمارستان بستری بود دیگه آزمایش ندادیم ولی تو 5 سالگی خدا رو شکر دیگه نداشت من خلال روی شیرینی ها رو از ترس نمیدادم در صدشو یادم نیست ولی ما از عطرهای با بوی ملایم استفاده میکردیم پسرم واکنش نشون نمیداد

آره بدو تولد آزمایش دادیم  4 ماهگی پسرم تو بیمارستان بستری بود دیگه آزمایش ندادیم ولی تو 5 سالگ ...

حالا ک شکر خدا نداره یعنی باقلا میخورین؟خلال پسته ها رو میدی بخوره؟ حشره کش میزنین دیگه؟

آره عزیزم باقالی میخوره عطر و ادکلن هم استفاده میکنه

عطر و ادکلن که مانعی نداره پسر من فاویسم داره استفاده هم میکنیم.فقط  ۶ مورده.دارو باقلا نفتالین حنا نفتالین حشره کش.تمام.

عطر و ادکلن که مانعی نداره پسر من فاویسم داره استفاده هم میکنیم.فقط  ۶ مورده.دارو باقلا نفتالین ...

نه دکتر به من گفت که اگه درحه فاویسم بالا باشه بوی شدید عطر و ادکلن هم بده

2706