2737
2734
عنوان

بیاید درد دلمو گوش کنید

144 بازدید | 13 پست
سلام امروز خانوادگی رفتیم بیرون.اول متاسفم واسه خودم با وجودیکه همسرم خونست نمیتونم باهاش  حرف بزنم.چون اصلا منودرک نمیکنه.از زنوشوهری   فقط رابطشو بلده.دیگه هیچوقت دلارامم نبوده. منو نمیفهمه.دوم از منت گذاشتن بیزارم.دنیا دنیا کسی واسم کاری کنه منت بذاره به چشمم نمیاد.امروز زنداداشم بود.چند باریه میریم بیرون  خاهرام غذااوردن.سالهای قبل زنداداشم ولی زیاد غذامیبرد ولی با مامانم میرفتن باما نمیرفتن   .خلاصه امروز حس زیادی بودن بهم دستداد.  زنداداشم کمی الویه اورده بود.ولی حس کردم واسه من ازبقیه کمترریخت.حس  کردم انگار که یعنیشما فقط میاید میخورید.با خاهرام میگفت میخندیدبامن نه.  دلم میخاد زودتر منم چیزی ببرم ولی ماهرمضون اومد بچه ی کوچیک دارم عصرام که سرده. واسه افطارنمیشه.اینم بگم هربار دنگی پول میدادیم.چن جوجه میبردیم .الان حس بدی دارم   
گریه واسه امام حسین واسه من فقط وفقط برکت داره.اصلا محرم که میشه انگار رو ابرام.شب که از هیات برمیگردیم حال روحیم خییلی خوبه. نمیدونم چرا یه عده میگن گریه واسه امام حسین باعث افسردگی میشه.هرچی تو زندگیم دارم از برکت اربابه.من مدیونم به کرمت ارباب....

از رفتار زنداداشم بدم اومد.خودم اهل منت گذاشتن نیستم

گریه واسه امام حسین واسه من فقط وفقط برکت داره.اصلا محرم که میشه انگار رو ابرام.شب که از هیات برمیگردیم حال روحیم خییلی خوبه. نمیدونم چرا یه عده میگن گریه واسه امام حسین باعث افسردگی میشه.هرچی تو زندگیم دارم از برکت اربابه.من مدیونم به کرمت ارباب....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شاید حواسش نبوده

عیب نداره

اگر که به برنامه زندگی پس از زندگی علاقه دارین بهتون پیشنهاد میکنم که این مستند صوتی رو هم گوش کنین. https://aminikhaah.ir/%d9%85%d8%b3%d8%aa%d9%86%d8%af-%d8%b5%d9%88%d8%aa%db%8c-%d8%b4%d9%86%d9%88%d8%af  هرکاری کردم آبی نشد. دستتونو روش نگه دارین، بعد که آبی شد بزنین روی باز کردن
2728

منم بعضى وقت ها اينجور  حس هايي ميكنم  

‏كمبود محبت از شوهرم دارم 

بعد از كسى ناراحت ميشم كلا غم دنيا مياد تو دلم 

غصه نخور 

بى خيال همه 

‏به قول جناب حافظ : چنان نماند و چنین نیز هم نخواهد ماند، خیلی فکرشو نکنید

☺️☺️☺️☺️

🧿

حساس نشدی یکم؟شاید دلت از جای دیگه گرفته 

شایدم واقعا ایشون چیزیش بوده یا هرچی 

ولی شما بار بعدی که قذار گذاشتین عذا ببر. یا میوه ببر یا کیک بپز یا هرچی راحتی خوب نیست هیچ باری هیچی  نبری اما توی دورهمی شرکت کنی بحث شکم نیستا طرف میگه لابد براشون  اهمیت ندارم یا فکر میکنن من کلفتشونم یا از این جور فکرا دیگه

حال متکلم از کلامش پیداست
نمیخوردی جوجه سفارش میدادی

اخه بیابون بود.سر سفرم تیکه اومد به مادرم که قرار بود اش بپزی خببری نشد.مامانم فقط خندید دلم واسش سوخت سادس

2738
حساس نشدی یکم؟شاید دلت از جای دیگه گرفته  شایدم واقعا ایشون چیزیش بوده یا هرچی  ولی شما ...

امروز الوچ تخمه گوجه چای بردم

حساس نشدی یکم؟شاید دلت از جای دیگه گرفته  شایدم واقعا ایشون چیزیش بوده یا هرچی  ولی شما ...

تازه خیارم بردم .خخخخخ

امروز الوچ تخمه گوجه چای بردم

خوب دست خالیم که نرفتی 

فکر و خیال نکن اخه رفتین بیرون سبک بشی نه فکرت سنگین تر بشه 

برای همسرت هم زنگ بزن صدای مشاور راهنمایی بگیر رابطه تون گرم تر بشه کلا با همسرت و بچه  بیرون بری بیشتر خوش میگذره گاهی تا دسته جمعی

حال متکلم از کلامش پیداست
خوب دست خالیم که نرفتی  فکر و خیال نکن اخه رفتین بیرون سبک بشی نه فکرت سنگین تر بشه  برا ...

نه کلا حرف من واسش مهم نیست.شایدم درکم نمیکنه.تفاوت فرهنگی داریم وهفت سال ازم بزرگتره

منم بعضى وقت ها اينجور  حس هايي ميكنم   ‏كمبود محبت از شوهرم دارم  بعد از كسى ناراح ...

عزیز دلم.هم دردیم.منم ازشوهرم دلم غصست