2726

منم يعني ب اون ميكشم؟؟؟؟؟؟؟

البته من مامانم قدش از من كوتاه تره

ولي دكتر بيمارستان اونم فوق العاده خوب بوده

يعني نميشه كفت بخاطر دكتر يا بيمارستان سخت شده

سزارين هم دكترش همون بوده

يا كاشف الكرب عن وجه الحسين اكشف كربي بحق اخيك الحسين(ع)❤️❤️نيلسا❤️❤️

من حس میکنم به این ربط داره که مامانت شمارو چجوری زایمان کرده

من مامانم خیلییییی منو سخت زایمان کرده بود منم 😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥

و دوباره مادر شدن زیباترین حس جهانم شد 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

نمیدونم ولی مامانه من سزارین شده میگفت خیلی درد داشت مخصوصا وقتی اوردنش بذارن رو تخت بخش ولی من اصلا درد انچنانی نداشتم داشتم میخندیدم حرف میزدم اونجا با کادر بعدشم که اوردنم بخش گ اشتن رو تخت بازم میخندیدم مامانمو همسرم تعجب میکردن😀حالم خیلی خوب بود 

مامانم برا من به شدت دردش کم بوده در حد پری.ولی برا سه تای دیگه نه

اگر که به برنامه زندگی پس از زندگی علاقه دارین بهتون پیشنهاد میکنم که این مستند صوتی رو هم گوش کنین. https://aminikhaah.ir/%d9%85%d8%b3%d8%aa%d9%86%d8%af-%d8%b5%d9%88%d8%aa%db%8c-%d8%b4%d9%86%d9%88%d8%af  هرکاری کردم آبی نشد. دستتونو روش نگه دارین، بعد که آبی شد بزنین روی باز کردن

منم دقيقا مامانم اينجور بوده سر من انقدر عذاب كشيد كه ديگه حاضر به بچه آوردن نشد و بعد ١٤ سال خواهرمو آورد با سزارين خيليم واحت بود دو ووز بعد پاشده بود به من ميگه غلط ميكني به طبيعي فك كني فقط سزارين 

تنها آرزوم اینه هیچکس به هیچ دلیلی غصه نخوره 🙏🏼

فرم بدنت ببین به کی رفته تا حدودی مشخص میکنه 

من فرم بدنم به مادرم نرفته به عمه هام رفته درسته قد کوتاهی داریم ولی لگن پهن و بدن انعطاف پذیری داریم 

مهم لگن هست غیر از قد که لگن خوب و استخوان بندی منعطفی داشته باشی

فرم بدنت ببین به کی رفته تا حدودی مشخص میکنه  من فرم بدنم به مادرم نرفته به عمه هام رفته درسته ...

خب قد ب لگن ربط داره

هرجي قد بلند تر لگن بهتر  و بزركتر 

بدنم ب مامانم نرفته اصلا ب طرف بابام كشيدم

يا كاشف الكرب عن وجه الحسين اكشف كربي بحق اخيك الحسين(ع)❤️❤️نيلسا❤️❤️

دکتر من میگفت ویژگی که مادر و مادربزرگ و اینا مشترک باشه میتونه در ما هم باشه البته قطعی نیست مثلا واسه من اونا هیچ کدوم خود0به خود دردشون نمیگرفت منم اینجور بودم واسه سزارین هم بالاخره روش برش و بخیه زدن مدام پیشرفت میکنه واسه همین درد ما مثل مامانامون نیست

اگر دوست داشتید لطفا برای شادی روح مامانم یک صلوات بفرستید 💚
خب قد ب لگن ربط داره هرجي قد بلند تر لگن بهتر  و بزركتر  بدنم ب مامانم نرفته اصلا ب طرف ...

ما کلا قدمون کوتاه هست ولی لگن های پهنی داریم 

فقط برا زایمان خوبه بقیه اش دردسره دیگه 

عمه من در حدی بوده که رفته لباس عوض کنه بچه دومش بوده تو همون اتاق بچه دنیا اومد دستش بود قدش به زور 158 میشه 

2706