2733
2734

ما عقدیم دست و بالشم خالیه صد و خورده ای الان داره کلا که اونم میخواست بده برا برف پاک کن و روغن ماشین و ته جیبشم یه کم بمونه.کلا برا من خرجی نمیکنه عیدی و کادو و... یا مثلا ببره منو خرید ولی تو این چند سال حتی وقتی عقد نبودیم نانزد بودیم هم همیشه پول ارایشگاهم بااون بود اینم بگم کلا همش دستش خالیه وگرنه میکنه برام. امروز خون ادرار کردم سابقشو دارم کلی دکتر رفتم شش ماه پیش و هزینه های سنگین ولی نامزد بودیم و من خودم میدادم که الان باز دوباره شروع شده و من دیگه الان پول ندارم حقوق چند وقته نگرفتم. بهش گفتم از مامان بگیرم بریم دکتر؟گفت یه کم از اون بگیر یکمشم من بدم.ولی حس بدی دارم دیگه الان زنشم مسایل مالی به من چه ربطی داره من مریض میشم خودم باید فکر پول دکترم باشم؟ از یه طرفم میگم شیوا تو هنوز خونه باباتی عیب نداره اول زندگیه باهاش بساز  ولی باز میگم مرد جماعت بی چشم و روعه همینجوریشم همیشه میگه تو کار میکنی من هزار تومن ندیدم تو خرج کنی تو رابطمون درصورتی که من تمام مناسبتا براش هدیه میخرم اون فقط دو بار یه شاخه گل داده سال اولم یه گوشی تو چهارسال ولن،تولد،روز زن،عید و....

پول نبرم؟یاببرم هروقت خرج کرد پولاش تمومید رو کنم؟

لطفا درخواست دوستی ندید

وا خب بیچاره نداره دیگه.انقدر حساب کتاب نکنین. اگر پدر مادرت دارن خب ازونا بگیر 

زندگی رو زیاد جدی نگیر ، چون تهش زنده ازش بیرون نمیای💚💚 وقتی می خندی مثل رویایی.کاش خودت می دیدی که چقدر زیبایی.....پسرم💚💚

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من نميدونم عرفش چيه اما اكه ميتوني و آدم خوبيه باهاش راه بيا 

البته خودم از روز نامزديم به بعد همه ي هزينمو همسرم داد هزار تومان از خانوادم نگرفتم

يعني اصلا اجازه نداد كه من بگيرم 

2738

الان که بحث سلامتیت در میونه از هر کی میتونی بگیر ولی در کل بستگی به فرهنگ خانواده ها داره. درستش اینه هزینه های شما به عهده خانواده ات باشه همسرتون هم با کادو و طلا تو مناسبت های مختلف جبران کنه.اینجوری نه منتی روی سر شماست نه به پدر و مادرتون فشار میاد

پاندا در 10 قدمی رسیدن به سلطنت!  

بچه ها من خیلی سختگیرم واقعا باید بیام ازتون بپرسم تا پدرشو درنیارم وگرنه به خودم باشه اینجور وقتا میگم چشمش کور میخواس زن نگیره بااون همه دروغ بله بگیره از من و هر استفاده ای بخواد بکنه

لطفا درخواست دوستی ندید
به نظرم با شوهرت برو که مجبور باشه بده 

خودش گفت الان میام دنبالت بریم اخه بیمارستان خصوصی میرم اونجا امروزم هستن. دفترچه هم دارم ولی گفتم یه تعارف کنم ببینم چی میگه سر پول که گفت یکم بگیر

لطفا درخواست دوستی ندید
2706