2410
2553
عنوان

شهربازی و مکانهای تفریحی تهران

| مشاهده متن کامل بحث + 79255 بازدید | 56 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

منم توی بوستان پونک یه همچین جایی برای بچه ها دیدم به نظرم خوبه چون هم میشه همه چی خرید و هم بچه ها میتونن بازی کنن.. کنارش هم که شهرونده اگه خرید برای خونه هم داشته باشید خوبه خلاصه هم فال و هم تماشا!!!!
2720
سلام مامانهای عزیز
به همتا خانوم : تو روزای عادی فقط با مادرها میشه اما اگه مناسبت خاصی باشه مثلا جشن کریسمس یا تولد پدرها هم می تونن بیایند.
به نیک عزیز:
والله نمی دونم اما قائدتا هر بزرگسالی باید همراهش یه بچه هم باشه.
2714
یه محیط بازی کوچیک و سرپوشیده هم توی مجتمع خرید زیتون هست (آدرسش: اتوبان بعثت نرسیده به سه راه

افسریه نزدیکه شهرک بروجردی) هزینه ش ساعتی 2000 تومنه بچه های من اونجا رو خیلی دوس دارن. یه قلعه بادی

دو تا استخر توپ دو تا تاب خیلی خیلی کوچیک چن تا سرسره داره که مناسب بچه های کوچولو . واسه مامان باباها

هم صندلی داره بشینن بازی بچه هارو ببینن یا میتونن همراهیشون کنن.
سلام منم بچه ها رو خانه اسباب بازی پالم بردم البته من روز تعطیل رفتم و به جز بچه های خودم یه دختر کوچولو اونجا بود وسایل بازیش خیلی خوب بود و یه خانومی بود که با بچه ها انگلیسی صحبت می کرد اما واقعا دو ساعت خیلی کمه تا چشم به هم می زنی تموم می شه بچه ها ی من تازه داشت بازی دستشون می اومد که دوساعتشون تموم شد البته من می خواستم بیشتر بمونم اما ساعت کاریشون تموم شده بود ما روز جمعه رفتیم تا ساعت 7 بودن
ولی خوب راهش خیلی به ما دور بود
ببخشید می خواستم بدونم کسی اطلاع داره خانه اسباب بازی منطقه 7 رو از کجا باید بپرسم ؟ سایت شهرداری چیزی نداشت تلفنی جواب می دن؟
خدایا بچه هام رو به خودت میسپرم به خوده خوده خودت
2706