موضوع بحث

شهربازی و مکانهای تفریحی تهران

63935 بازدید | 56 پست
با سلام
لطفا یه جای تفریحی که برای بازی پسربچه دوساله مناسب باشه معرفی کنید(درتهران)....غیر از سرزمین عجایب
سکوتم از رضایت نیست.....دلم اهل شکایت نیست...


بنظر من دنیای بازی توی شریعتی خوب نیست من یکبار بچه ام رو بردم خوب نبود برای بچه کوچیک چیز خاصی نداره 1- 2تا بازی داره و خانه کودک پارک ساعی هم بردم از اونجا هم زیاد راضی نبودم
واقعا ما ضعیف هستیم توی مکانهای بازی برای خردسالان
بنظر من بهتر بچه ها رو به خانه های اسباب بازی محله ها ببریم
دیگر هیچگاه چنین روزی را با فرزندتان نخواهید داشت،فردا کمی پیرتر از امروزشان خواهند بود. امروز یک هدیه است، نفس بکشید و توجه کنید. آنها را ببویید و نوازش کنید، امروز لذت ببر مادر، پیش از اینکه متوجه شوی، تمام خواهد شد.
منم دخترم 1.5 سالشه و الان که هوا هم کثیفه هم سرد ترجیح میدم جایی ببرمش که هک سرپوشیده باشه هم تا حدودی خلوت .
برای همین می برمش play house پالیم که توی تجریش خیابان فنا خسرو بالاتر از پارکینگ تندیسه. یه خونه ویلایی که سالنش رو برای بچه ها اختصاص دادن و پر از وسایل بازی ریز و درشته از آشپزخونه کوچولو با تمام وسایل گرفته تا تاپ و سرسره و انواع پازل و لگو و.... یه خوبیه دیگه اش هم اینه که اتاق غذاخوری مخصوص بچه ها داره و می تونید همون جا به بچه غذا بدید و خودتون هم از کافی شاپش استفاده کنید .
من که خیلی اونجا راحتم و دخترم واقعا اونجا انرژیش رو تخلیه میکنه و بعدش با اشتها غذاش رو هم می خوره . اگه کوچولوتون به اون محیط و مربی هاش عادت کنه حتی می تونید یه دو ساعتی بذاریدش و اگه مثل من عاشق تجریش گردی هستین برین یه بادی به کله تون بخوره :))))
بابت راهنماییهای مفیدتون ممنون...
من دیروز پسرمو بردم دنیای بازی شریعتی...تقریبا مثل سرزمین عجایب بود ولی خیلی کوچیکتر و با اسباب بازیهای کمتر ...همونطور که بهاره جون گفتن وسایل بازی زیادی برای بچه های کوچیک نداره البته چندتا از وسیله هاش مناسب بود که پسرم سوار شد
سکوتم از رضایت نیست.....دلم اهل شکایت نیست...
منم توی بوستان پونک یه همچین جایی برای بچه ها دیدم به نظرم خوبه چون هم میشه همه چی خرید و هم بچه ها میتونن بازی کنن.. کنارش هم که شهرونده اگه خرید برای خونه هم داشته باشید خوبه خلاصه هم فال و هم تماشا!!!!
ارسال نظر شما

کاربر گرامی جهت ارسال پست شما ملزم به رعایت قوانین و مقررات نی‌نی‌سایت می‌باشید

داغ ترین های امروز
توسط   فاطمه،سادات  |  12 ساعت پیش
توسط   sogand6965  |  13 ساعت پیش