2733
2734
عنوان

روش نگهداری برگ مو؟؟؟

16275 بازدید | 22 پست

سلام

من تا حالا دلمه درست نکردم.

امروز بعد از 10 سال که از ازدواجم میگذره بالاخره برگ مو خریدم

ولی زیاااده

چطوری توی فریزر نگهداریش کنم؟؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فریزش کنی خراب میشه .همرو درست کن یا برگارو چند لایه بزار یا بده به کسی 

از سخنان پیامبر :  هر جا که بدکاران حکمروا باشند و نابخردان را گرامی بدارند، باید منتظر بلایی بود . 
2731

نیاز به آب پز نیست همونجوری بشور چوباشو بگیر بذار روی هم بسته بندی کن 

از اینکه زنی دیوانه وار با تو بحث می کند خوش حال باش!دنیای زن ها کاملا متفاوت است؛ زن اگر سکوت کردبدان سکوتش نشانه ی پایان توست

یه کو چولو بخار پز کن

بعد که سرد شد مثل لوله بپیچ و از توی قوطی نوشابه رد کن  پر شد بذار تو فریز تا چند ماه قابل استفاده اس وقتی خواستی استفاده کنی یخ که کامل باز شد سر قوطی رو میبری و در میاری

فقر که از در خونه بیاد تو ایمان از پنجره میره بیرون. خدایا فقر رو تو هیچ خونه ایی راه نده😔😔😔

من برگ تازه میگیرم ومشورم توسبد بعد ابو میزارم جوش بیاد ونمکم میریزم تو اب بعد برگارو میریزم توش بعد دوتا غل زد اروم خالی میکنم تو سبد بعد که کمی ختک شد هر تعدادی که بخوام دسته میکنم و داخل پلاستیک فریزر وبعد داخل فریزر

کاربران اقا نه ریپلای کنین نه تو تاپیکم بیان   
2738
فریزش کنی خراب میشه .همرو درست کن یا برگارو چند لایه بزار یا بده به کسی 

اتفاقا فریز کنی راحت تر میشه بگیری نرم میشن قشنگه میپیچی

از اینکه زنی دیوانه وار با تو بحث می کند خوش حال باش!دنیای زن ها کاملا متفاوت است؛ زن اگر سکوت کردبدان سکوتش نشانه ی پایان توست
موقع در آوردن از فریزر اگه همشو نخوام از هم راحت جدا میشن؟

اره خیلی راحت جدا میشه اصلا هم نیاز به آب پز کردن نداره

بسته های کم بسته بندی کن که هی مجبور نشی همه رو دراری باز فریز کنی

من هر سال برگ فریز میکنم به اندازه یکسالم، چون هر مهمونی میاد خونم یه پای سفرم باید دلمه باشه همه عاشق دلمه هامن، من برگ رو میشورم خشک میکنم بعد به تعداد بیست تا سی تا داخل پلاستیک فریزر میزارم ، موقع استفاده هم یکی دو ساعت زودتر از فریز بیرون میزارم تا کم کم یخش باز بشه و شکسته نشه، مامانم هم برگ نگهداری میکنه مامانم میشوره خشک میکنه بیست میزاره رو هم لوله میکنه میچینه داخل ظرف شیشه ای و آب و نمک و سکره میریزه روش دقیقا مثل بیرون که کنسروی هست میشه اما من فریزر بزرگه به همون روش که گفتم درست میکنم

2706