2726
منفي  شد متاسفانه شما تو چه مرحله اي هستي؟من امروز پريود شدم خيلي زياد و دردناك

عزیزم خیلی ناراحت شدم .حتما حکمتی درش هست انشالله که خدا خودش نگاهمون کنه و بدون دردسرومشکل حامله بشیم...منم هنوزپریودنشدم بعدسقطم چهل روز میگذره

فقط 14 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

اره خيلي دردش وحشتناكه وحجمشم زياد..ساري كدوم دكتر انجام داده بود

واسه سلامت ني ني هاي توشكمم دوتاصلوات ميفرسيننن😘😘😘😘خداجونم شكرت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من نميدونم پيش دكتر سابقم برم يادكترمو عوض كنم دوس دارم  برم پيش مهتاب كريمي 

2728
عزیزم خیلی ناراحت شدم .حتما حکمتی درش هست انشالله که خدا خودش نگاهمون کنه و بدون دردسرومشکل حامله بش ...

آره واقعا دست خداست،كورتاژ كردي؟من امروز پريود شدم خيلي دردناك بود

پانكچرم شيده نصر

كلا دكترم قره جه بود ولي چون توپانكچرم قره جه مسافرت بود شيده نصر انجام داد انتقالم قره جه بود

نه ميخاستن كوراژ كنن نزاشتم رضايت شخصي اومدم برگشتم سه روز تمام درد كشيدم بطوري كه دولا ميشدم ازدرد   ولي خداروشكر. تمون شد

سلام من اخر ماه انتقال جنین فریز شده دارم چی باید بخورم واسه تقویت رحم

اينطور كه خوندم بايد چيزاي گرم بخوري تا رحمت گرم باشه مثلا زعفرون زنجبيل خرما سمنو عسل آجيل رويال ژل گوشت گوسفند ماست گوسفندي و از اين جور چيزا و اينكه پياده روي روزي نيم ساعت

سلام

من سی اردیبهشت انتقال جنین داشتم که به لطف خدا بعد از هشت سال نازایی جواب آزمایشم مثبت شد

کودکی به آسمان بارانی می نگریست و می گفت: خدایا گریه نکن! یک روزی میاید ما آدمهای خوبی می شویم...
2706