2737
2734
عنوان

سردردشدیدبارداری ونوع زایمان

89 بازدید | 11 پست

سلام دوستان من چن روزه ازسردردشدیدرنج میبرم،این چن روزهمش توبیمارستانابودم.دوست داشتم طبیعی بچموبه دنیابیارم،اماالان میبینم که نمیتونم دردطبیعی روتحمل کنم،میترسم دردسرم نزاره.خیلی حالم بده،اصلانمیتونم تکون بخورم.به نظرتون میتونم طبیعی به دنیاش بیارم؟اگه طبیعی نتونستم،بایدازدکترمغزواعصاب نامه ببرم برازایمان سزارین،توروخداکمکم کنید،من هیچی بلدنیستم  

شاید یک سردرد سادست با مسکن و سرم بهتر شی

و این حرفات بخاطر اینه که درد کشیدن زیاد روحیتو بهم ریخته

سلام اگر نی نی توو دلت نمیاد تاپیک منتظرای نی نی منو بخون!اگر دنبال روابط خوب با پدر و مادر خودت و پدر مادر همسرتی معجزه رو بخون!اگر با شوهرت فسقل مشکل داری معرفی و پایان دعوا ها رو بخون و هر سوالی داشتی من در خدمتم!اگر ویار و بارداری خستت کرده ویار من رو بخون!و ...ویژگی خاص نی نی سایت رو حتما بخون

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

منم سر درد داشتم ۲ماه اخر ولی طبیعی ب دنیا اوردم الانم سر درد دارم ب نظرمن طبیعی بهتره خواهراگه دوست داری ولی حتما برا اینکه دردت کمتربشه شیاف دیکلوفناک با خودت ببر بیمارستان درد بخیه هارو حس نمیکنی زیاد

الهی به حق ۵تن ال عبا هیچکس رو ناامید درگاهت نکن 
شاید یک سردرد سادست با مسکن و سرم بهتر شی و این حرفات بخاطر اینه که درد کشیدن زیاد روحیتو بهم ریخته

اینقدرقرص استامینوفن خوردم که میترسم مشکلی برابچم پیش بیاد،چهارشب خواب ندارم.اگه کمی تکون بخورم سرم وحشتناک دردمیگیره.حالت های شبه صرع دارم،دکترگفته حتمابایدنوارمغزبگیری

منم سر درد داشتم ۲ماه اخر ولی طبیعی ب دنیا اوردم الانم سر درد دارم ب نظرمن طبیعی بهتره خواهراگه دوست ...

من حالت های شبه صرع دارم،توی خواب سرم به شدت میلرزه،ازاین میترسم یه موقع هنگام زایمان دردشدیدباعث تشنج بشه

2738

صبور باش

توکل بر خدا

سلام اگر نی نی توو دلت نمیاد تاپیک منتظرای نی نی منو بخون!اگر دنبال روابط خوب با پدر و مادر خودت و پدر مادر همسرتی معجزه رو بخون!اگر با شوهرت فسقل مشکل داری معرفی و پایان دعوا ها رو بخون و هر سوالی داشتی من در خدمتم!اگر ویار و بارداری خستت کرده ویار من رو بخون!و ...ویژگی خاص نی نی سایت رو حتما بخون

از نت و گوشی ام دست بردار

شاید چشمات اذیت شده