2410
2553

سلام دوستای عزیزم..میدونید که من شدیدا تو خطر زایمان زودرسم.ولی دکترم گفته این آمپول ضرر داره😨خب واسه کسایی که تو ریسکن ضروریه..البته ناگفته نماند دکترا اعتقاد داشتن که اگر بچه افتاد هم افتاد نگران نباشه چون طبیعی باردار شده باز میاره😐😐😐یعنی میخوام بفهمین تا این حد من تو دکتر بدشانسم..خلاصه که من و آگاه کنید..من سرویکسم کوتاهه بدون سرکلاژ ..استراحتم.هفته ۲۷ هستم و میخوام بتا رو بزنم خیالم راحت بشه.از تجربیاتتون بگین ممنون😘

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”

و اینکه دکترم به مامانم گفته اصلا واسه چی گرفته خوابیده استراحت میکنه..چیزی باسم استراحت وجود نداره😕

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456

من زدم ولی هفته ۳۲بود اگه اشتباه نکنم

اواسط ماه هشتم

لطفا برای بسته شدن خودبخودی حفره های قلب نی نی کوچولوم یه صلوات بفرستین.اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم.متشکرم.نی نی کوچولوی من الان یکسالو چند ماهشه 😍خداروشکر قلبش رو به بهبوده😍وقتی کامل بسته شد یه تاپیک اختصاصی میزنم😘😘
2714
به من که دکتر داد. هفته ۲۹ دوستامم از دو تاشون پرسیدم زیر نظر دکتر خودم بودن زده بودن

مشکلت چی بود؟اصلا هر کس و میبینم دکترش بهش داده..من تازه آز گلوکزم دادم..قندم کاملا نرماله و چه بسا پایین

من زدم عزیزم. دوتا هم برام زدن چون دو روز بعدش باید اورژانسی سزارین میشدم .  چه ضرری داره مگه؟ ...

نههه..والا من هر چی میگردن ضرری ازش پیدا نمیکنم..

سلام

مینوش هم زده بود چند وقت پیش 

دکترش گفته ممکنه زایمان زودرس داشته باشی.

طول سرویکست چنده مگه؟؟

به نظرم امپولو بزن

استراحت کن دو سه هفته دیکه بگذره دیگه هیچ مشکلی پیش نمیاد

وقتی میبینی احمق ها چقدر راحت و خوشحال دارن زندگی میکنن دو دل میشی که تو احمقی یا اونا...  
2706