2733
2734
عنوان

توجه توجه یه کار مهم یه کار مهممممممممم

| مشاهده متن کامل بحث + 589 بازدید | 87 پست
عزبزم دو تا بچه سالم داری قدر بدون و بهشون بیشتر رسیدگی کن نمیکم رسیدگی نمیکنی میگم بیشتر رسیدگی کن ...

آفرین به شمامادرنمونه....خدا بهت کمک میکنه بااین پشتکاری که داری واقعأ ممنونم که بفکرفرزندت هستی 😔😔😔😔

به بهشت نمی روم اگر مادرم آنجا نباشد... 

خودت هم یکم به خودت کمک کن آهنگ شاد بزار پاشو الکی دو تا قربده بچها رو ببر پارک ..الان دیگه بچه ناخواسته هم بود آوردی هیچ وقت نگو نمیخوامش. .میتونی نبودشون رو تحمل کنی؟؟ پس خودت به خودت کمک کن و بچهاتو خودتو دوست داشته باش

نخ دادن همیشه هم بدنیست به بعضی‌ها باید نخ داد تا دهنشون رو بدوزن😎

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اصلا بچه بهتره خبر نشه که تو دنیا هله و هوله هم هست

جلوی اشتها رو میگیره و بچه بدغذا میشه

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم ////////////////////////////////// خدا حافظ همگی ، خدا حافظ نی نی سایت 
2728
خودت هم یکم به خودت کمک کن آهنگ شاد بزار پاشو الکی دو تا قربده بچها رو ببر پارک ..الان دیگه بچه ناخو ...

پارک میبرمشون واسه اینکه هم حال خودم هم اونا عوض شه میبرمشون

2738
باشه.حتما میرم.اینجوریکه من هستم شماها یه درصد منم نیستین.انگار مشکلم حاده .

عزیزم هممون مشکل داریم خودمم بچم ناخواسته بود درکت میکنم اما دیگه عذاب   ندادم به بچهام فقط یه جلسه رفتم دکتر قرص داد خوب شدم شما هم برو یه  بار

نخ دادن همیشه هم بدنیست به بعضی‌ها باید نخ داد تا دهنشون رو بدوزن😎
مگه شاغلی که حوصله نداری بهشون برسی گناه دارن سو تغذیه میگیرند طفلکیها از اول اینجوری بودی؟

اتفاقا مادرای شاغل مادرای تکمیل و بسیارررر حسابی تری هستن

کسی که مادر خوبی نباشه شاغل و خانه دار بودنش فرق ندراه