2733
2734

بچه ها من دوتا دختر۱ساله و ۴ سال دارم.بهشون خوب نمیرسم.حوصلم نمی گیره.بیشتر ازلحاظ تغذیه منظورمه.بهشون میدم نمیخورن دیگه حوصلم نمی گیره همش بیسکوییت کیک میدم.دختر بزرگم که بعضی شبا اصلا شامم نمیخوره میخابه.بدغذاس.کسی مثل من هس رسیدگی به بچش اینجوری باشع؟تازه سرما هم که بخورن حوصله ندارم سوپ و ...ازین چیزای پرهیزی درس کنم.دوسشون دارم ولی مثل خانوما دیگه بچه دارن عاشق بچشونن قربون صدقه میدن ناز میدن بچشونو، من اینجوری نیستم اصلا.بچه ها من چمه؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خسته نباشی واقعا خوب به بچه باید برسید دیگه ازاول یه جوری  بارشون میوردی که همه چی میخوردن

من خيلي سختي کشيدم اسمم بايد تو کتاب گينس ثبت شه بنام کوچکترين دختر قوي هنوزم مشکلات، و سختي زندگي دنبالم هستن برام دعاکنيد قويترشم هيچوقت نگيد خدايا مشکل بزرگي دارم بلکه به مشکلات بگيد خداي بزرگي دارم من بهش ايمان دارم ميدونم که ميدونه اميدزندگيمه خدايااااا هميشه دستمو گرفتي مبدا روزي ول کني عااااشقتم يه جوره خاص اونجوري که تودلت ميخواست  

شاید خسته ای شاید افسرده ای شاید کم خونی هرچی هست دلیلشو پیدا کن و حلش کن گناه دارن دچار مشکلات گوارشی و رشد قدی و کمبود ویتامین میشن و بعدا هیچ جوره نمیتونی جبرانش کنی خودتو جمع  و جور کن الان انتخاب کردی که مادر باشی پس مادر خوبی باش

دوست من  به خاطر خودت و بچه های خودت 

این مقدار بی اعتنایی طبیعی نیست خصوصا وقتی بیمار هستن بیشتر رسیدگی و توجه  میخوان 

حال متکلم از کلامش پیداست
2738
واي خدايا دوتا دختر  خوش بحالت حيفه بهشون برس عزيزم گناه دارن مادري كن براشون دختر نازه

ای جانم💚

اگه خدا بخواد تیکر عروسیمه..خیلی مشکل داریم هرکی امضامو دید یه صلوات مهمونم کنه تو این تاریخ عروسیمونو بگیریم و راحت شیم.اجرتون با آقا امام زمان(عج)💔

بچه 4ساله شب بدون شام بخوابه؟؟؟

جدا از مساله رشد و رسیدگیش اگه الان از شما محبت نبینه در آینده خیلی ب مشکل برمیخوره.

بچه ها آیینه ی بزرگتران

❤با تو بدرود ای مسافر،هجرت تو بی خطر باد،پر طپش باشه دلی که خون به رگهای تنم داد❤
2706