2703
2553
عنوان

وضعیت بد اقتصادی این روزا.. خانوما که شغل شوهرتون آزاده بیایین

| مشاهده متن کامل بحث + 4393 بازدید | 125 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

شوهر منم شغل ازاده...خیلی سخته خودش باید نقد بخره ولی مردم میان قسطی میبزن اونم هی چک رو چک ....

امیدوارم درست بشه این وضع

برا همتون دعا میکنم

دعام کنید😢

از صمیم قلب خودمو دوست دارم   و با افتخار میگم هیچکس (هـیـچـکـس) ارزش نداره بخاطرش خودمو ناراحت کنم :)  اینو بدونید تنها کسی که مسئول شاد کردن شماست خودتونید   معلم  زبان شدنم مبارک  
2456

شوهر منم میگه کاسبی نیست .طفلی فشار روشه .بمنم نمیگه .امروزم از شدت قلب درد بردنش دکتر دوستاش.بمن نگفته بود .یساعته ک فهمیدم‌ 

زندگی هدیه ایست ک نباید حروم بشه .شما نمیدونید برگه بعدی زندگی چیه، باید یاد بگیری روی تک تک روزاش حساب کنی.🏖🏞
بهترین کار ممکنه کاش منم میتونستم

خوب منم فعلا کاری نکردم فقط تو فکرشم ...من حقیقتا میخام فقط پسرم از این مملکت ببرم ...نمیخام عمرش اینجا تباه بشه .....ما اینهمه درس خوندیم چی شد 

2714
دوستان برید ازین کشور اگه واقعا میتونید. اینجا تباه میشه عمرمون. 

دقیقا

هرچی به شوهرم میگم بیا بریم از اینجا بابا ببین مملکتو همه کشورا باهامون دشمنن معلوم نیست وضعیت چجوریه یهو جنگ میشه خدایی نکرده..

ولی نمیفهمه هرچی میگم شوخی میگیره 

از صمیم قلب خودمو دوست دارم   و با افتخار میگم هیچکس (هـیـچـکـس) ارزش نداره بخاطرش خودمو ناراحت کنم :)  اینو بدونید تنها کسی که مسئول شاد کردن شماست خودتونید   معلم  زبان شدنم مبارک  
شوهر من مهندس عمرانه كارش دكوراسيون خونه و اداره و اينجور چيزاست با اين وضعيت بد كسي ديگه دنبال تعمي ...

شوهر من مهندس نقشه برداره بیچاره شدیم هر 6ماه با بدبختی یه حقوق میدن پروژه ها همه تعطیل خدا لعنتشون کنه

دوستان برید ازین کشور اگه واقعا میتونید. اینجا تباه میشه عمرمون. 

اخه مهاجرت هم سخت بخصوص هرچی سن ادم بیشتر باشه انگار قدرت ریسکش کم میشه واقعا نمیدونم دیگه مغزم کار نمیکنه

تا حالا ديدي وضع بهتر بشه ! تو اينجا فقط وضع بدتر ميشه ! 

اره قبلا فکر میکردم مثلا چندسال بعد همه چی خوب میشه عالی میشه به راحتی میرسیم اما فرداها و آینده شاید بدتر از این روزا بشه

شوهر من مهندس نقشه برداره بیچاره شدیم هر 6ماه با بدبختی یه حقوق میدن پروژه ها همه تعطیل خدا لعنتشون ...

آره والا ماهم همينيم 

تنها آرزوم اینه هیچکس به هیچ دلیلی غصه نخوره 🙏🏼
2706