2703
2553

سلام دوست جونیا:   

یه چیزی رو مدت ها می خواستم بیان کنم اما روم نمی شد، راستش ما جدیدا داریم کنار یه امامزاده ی بزرگوار زندگی می کنیم.. توی صحن اونجا پر از قبور هست و پنجشنبه ها کلی خیرات می شه...

قبلا تاپیک مشابهی راجع به فقر زده شده بود و افراد اومده بودن از گرسنگی و نداری بسی نالیده بودن... خود من آدمی رو می شناسم که یه بار از شدت گرسنگی و فقر یه آبنبات رو از توی سطل آشغال مسجد برداشت و خورد تا یه ذره ضعف ته دلشو بگیره و می گه اگه می دونستم این همه خیرات و خوراکی پنجشنبه ها می شه می یومدم امامزاده ... 

البته اگه واقعا تمایل به خوردن چیزی دارید گاها باید خودتون برید جلو و بردارید تا تموم نشده.. بعضی هام پلاستیک می یارن و چیزهای تعارف شده رو جمع می کنن می برن خونه شون بعدا می خورن، بالاخره  من وظیفه ی خودم می دونستم این راهکار رو به شما یاد بدم...😘

خواهش می کنم کسی ناراحت نشه.  

من که بچه ندارم اما اینجوری بالاخره تونستم یه تاپیک تو دسته بندی بارداری و زایمان در تالار تغذیه در بارداری بزنم و یه بار تونستم بگم حامله ها بیان!!

خدایا دیگه چیزی نمی خوام بیا منو بُکش!!

تو خودت به این رسیدی که نیاز داری امام زمان بیاد؟ برای نجات مردم بیگناه و ستمدیده، برای ریشه کن کردن ظلم ، برای آوردن رفاه، برای تموم شدن این روزگار سیاه، برای عوض شدن و برچیده شدن هر سیستم کثیفی، برای نجات خودت!!!!! کی قراره  این نیاز رو درک کنی؟ کی آماده ای ؟ کی حس می کنی وقتشه؟ بهونه ات برای تعلل چیه؟ ....

منم بکش خدا

کجا باید برم یه دنیا خاطرت تورو یادم نیاره...کجابایدبرم که یک شب فکر تو منوراحت بزاره...چه کردم باخودم ک مرگ وزندگی برام فرقی نداره...محاله مثل من توی این حال بد کسی طاقت بیاره...کجابایدبرم ک تو هرثانیه ام تورو اونجا نبینم...کجا بایدبرم ک بازم تا ابد ب پای تو نشینم...قراره بعدتو چه روزایی رو من توتنهایی ببینم...دیگه هرجا برم چ فرقی میکنه از عشق تو همینم...

منم بکش خدایا

نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456

مرسی اینم فکر خوبیه 😎

(آقا هستم   ) ‌یاد بگیر اگه بدی کردن بت، صاف کنی،ولی نره لبخندت...!  از اون مدلا من ندارم که بشینم پای حرف، از اون مدلام که حرف می زنم با یه اخم! من اینجوریم، چرا فکر میکنی باید مثه بقیه باشم؟

درد داشت خیلی درد داشت 😢😢😢😢خدایا میبینی!

در خَموشی های من فریادهاست!آنکه دریابد چه میگویم کجاست؟!((به کلمه های●توهین-قضاوت-دهاتی-طلاق بگیر-بی کلاس-جاری-مادرشوهر-خواهرشوهر-کو-خب-و خیلی چیزای دیگه آلرژی پیدا کردم ))
2714

این جمله اخرت نابودم کرد😕

ایموجی اشتباهی فرستاده بودم😶

هرروز که از خواب بیدار میشید اگه دیدید تو ایران اتفاق ناراحت کننده‌ای نیفتاده تعجب نکنید  صفحه رو یه رفرش کنید خودش درست میشه🙄
نمیدونستم اینجا مث صومال و آفریقا شده 

اونجوری ام میشه 

در خَموشی های من فریادهاست!آنکه دریابد چه میگویم کجاست؟!((به کلمه های●توهین-قضاوت-دهاتی-طلاق بگیر-بی کلاس-جاری-مادرشوهر-خواهرشوهر-کو-خب-و خیلی چیزای دیگه آلرژی پیدا کردم ))

من هیچوقت پنجشنبه ها سر مزار نرفته بودم

و روزهای شلوغ

بخاطر مامانم چند بار رفتم 

قبل عید بود پنجشنبه اخر سال

یه مسیری پیاده رفتم ، اینقدر خوراکی بهم تعارف کردن برای فاتحه

منم انگار مجبور بودم همشو بخورم

برگشتم خونه تهوع داشتم از بس خوردم😐

نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔

اولين تاپيكيه كه ميبينم ميگه گرسنه ها ، حامله ها بيان!!!!!!

ولي جداي از شوخي اطلاع رسانيت خوب بود انشالله مفيد باشه

ایران به خاک خسته تو سوگند،به بغض خفته دماوند😞که شوق زنده ماندن من به شادی تو خورده پیوند😞ایران اگر دل ترا شکستند،تو را به بند کینه بستند😞چه عاشقان بی نشانی که پای درد تو نشستند😞 😞😞😞😞😞😞ایران به شوق زندگی، در مرگ روئین تن شده😞مرد و زنش تلفیقی از ابریشم و آهن شده😞ایران پر است از عاشقان، این گنج های بیشمار😞مرزیست پر گوهر ولی، با رنج های بیشمار😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢حس ششم!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷غیرت!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷جن!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد خاله زنک!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷😷😷دختر بچه شوهر کرده!!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد بچه باز!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷رل 😷😷😷😷😷😷😷😷کراش😷😷😷😷😷😷😷کرونا!!!!!😷😷😷😷😷

ولی فقط پنجشنبه ها جواب میده بقیه روزا چیکار کنیم؟ 😢

(آقا هستم   ) ‌یاد بگیر اگه بدی کردن بت، صاف کنی،ولی نره لبخندت...!  از اون مدلا من ندارم که بشینم پای حرف، از اون مدلام که حرف می زنم با یه اخم! من اینجوریم، چرا فکر میکنی باید مثه بقیه باشم؟
2706