2737
2734
عنوان

لطفا راهنماییم کنین

85 بازدید | 23 پست

سلام خانوما من تازه عضو شدم ازتون راهنمایی میخوام ممنون میشم کمکم کنین

3ساله از زندگی مشترکم میگزره و هر چی میگذره بیشتر به طلاق فکر میکنم شوهرم اصلا با خانواده من ارتباط نداره ینی نه خونه بابام نه خونه فامیل نه عروسی هیچ جا نمیاد و من همیشه مجبورم تنها برم اولا میگفتم خوب میشه و وقتی دیدم درست بشو نیست منم کلا ارتباطمو با خانوادش قطع کردم ولی تازه خوشحال هم هست که دیگه حتی برا اومدن بهش اصرار نمیکنم تازه وقتی عصبانی میشه وسایل میشکنه و کتکم میزنه مامانم همش میگه طلاق بگیر میشه شماهم نظرتون بگین ببخشید طولانی شد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

طلاق نگیری ها ک سخت پشیمون میشی(البته اگه فقط دلیلت این)

الان تو ی تاپیکی خانمه ب همین دلیل از شوهرش طلاق گرفته بود بعد شوهره رفته بود زن گرفته بشددددت پشیمون شده بود ولی چ فایده

به زودی این تیکر به یه تیکره واااقعی تبدیل میشه 😍💃
2728
2738
 غلاغسیاه مگه من زورم بهش میرسه یکی بزنم صدتا میخورم

ریپلای کن ک طرف بفهمه جوابشو داذی.مث الان ک من شما رو ریپلای کردم

مشاوره رفتین؟؟؟خانوادش هم همینطورن ؟دلیلش چیه؟؟؟

اره خانوادش هم همینطورن از خانواده پدری فقط یه عمو داره کا بااون کلا قطع رابطه ان و من تا حالا ندیدمش کلا همش با خودشونن واقعا دیگه خسته شدم همین چن وقت پیش عموم میگفت داره قیافه شوهرت یادم میره و من فقط خجالت میکشیدم

مطمعنی مشکل از طریق برخورد خانواده ی تو باهاش نیست؟

نه عزیزم خانواده من از پدر مادر خودشم براش بهتر بودن از سرکار بردن بگیر تا حمایت های دیگه ولی انگار خوبی به این ادما نیومده

اره خانوادش هم همینطورن از خانواده پدری فقط یه عمو داره کا بااون کلا قطع رابطه ان و من تا حالا ندیدم ...

پس عادت خانوادگیشونه ،،جزء اخلاقشه سخت بشه تغییر کنن 

اللهم عجل لولیک الفرج
نه عزیزم خانواده من از پدر مادر خودشم براش بهتر بودن از سرکار بردن بگیر تا حمایت های دیگه ولی انگار ...

درسته..خب عیب نداره چ میشه کرد... هیچ‌وقت زندگیتو بخاطر خانواده ت یا اصن هرکسی دیگه خراب نکن چون پشیمون میشی

پس عادت خانوادگیشونه ،،جزء اخلاقشه سخت بشه تغییر کنن 

منم ادمم دل دارم همش که نشد دوتایی برم مسافرت همش که نمیشه اون تو خونه باشه من برم مهمونی باورتون میشه عمم فوت کرد حتی یه مسجد خشک و خالی هم نیومد مراسم خاک سپاری بقیه به کنار

2706