2726
سلام.خانوما گول سوناگرافی رایگانو نخورید.سرش شلوغه حتی من نوبت داشتم اون همه نشسته بودم گذاشت رفت وا ...

منشین بی سواده و یکم کودن 

ولی خودش دکتره خوبیه

اون خبر نداره از منشیش 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من پسر نازم رو اول مدیون خدا بعد مدیون خانم دکتر حسین زاده میدونم خانم دکتر واقعا با سواد و علمی کار میکنن پسرم خیلی وزنش کم بود با مدیریت و درمان صحیح ایشون به موقع و به سلامتی به دنیا اومد واقعا دلسوزانه برای آدم کار انجام میدن

2728

سلام من پیش ایشون زایمان کردم از نظر اخلاق و عملکرد فوق العادن و اصلا پولکی نیستن .من پیش دکتر دیگه ای تحت معاینه بودم برای بارداری ماه هفتم بود بهش گفتم میاید بالاسرم هروقت باشه گفت خودتو به من وصل نکن متوجه شدم یا دنبال عیدیه یا ام که میخوادد مسولیت نگیره و خودشو بزرگ‌ نشون بده .رفتم بیمارستان گلستان تشکیل پرونده دادم با دکتر حسین زاده وقت گرفتم ولی به خاطر کرونا در گلستان زایمان نکردم .رفتم الغدیر که بیمار کرونایی نداشت  خوب بود راضی بودم دکتر هم سریع رسوند خودشو بالاسرم .در کل بخواید حساب کنید بیمارستان خوبی بود با کادر درمان با سن متوسط.رفتارای بد هم همه جا هست .خلاصه ازت ممنونم دکتر حسین زادهه اگر بهشتی باشد حتی تو این دنیا دعاهای ما نثارت .

خیلی بد.من تحت نظرش دو تا بارداری منجر به سقط دلشتم.ازمایش های بررسی دلیل سقط اول اصلا نداد. دوز دارو درست نداد . پروژسترون دوز پایین داد لک بینی داشتم.اسپرین نداد‌ .ذخیره تخمکم بشدت پایین امد توصیه به ای وی اف یا ای یو ای نگرد. کامل دو سال نیم الافش بودم .😔😔😔.الان برام یک ذخیره تخمک زیر یک مونده و افسردگی شدید بعد سقط مکرر.واقعا خدا خیرش بده 

باسلام.قابل توجه خانم های محترم.مننظرمو می‌نویسم قضاوت با خودتون.

۱.حاملگی ی اتفاق دو نفره هست.پس من باید با شوهرم داخل مطب شوم تا با کمک هم این اتفاقو پیش ببریم ولی این خانم اجازه ورود آقایون رو نمی‌ده.

۲.نوبت دهی تلفنی نیست باید اونجا اسم بدی بشینی با این وضعیت یک الی دو ساعت با صندلی های ناراحت.

۳.شماره تماس ضروری برای خانم های باردار به سرعت جواب داده نمیشه و فقط میتونی پیغام بدی.

۴.من خونریزی داشتم با استرس تماس گرفتم بعد از چند ساعت جواب من رو دادند.

۵. آزمایش هایم را برایشان فرستادم بعد از دو روز جواب دادند تازه بعد از اینکه من عصبی شدم.

۶.گویا من به ایشان قرار است خدمات بدهم و پول بگیرم نه ایشان به من. 

۷.خونریزی به علت جفت low laying بود و مجدد اتفاق افتاد ولی ایشون عفونت تشخیص دادند.

خدای من شاهده که تمام چیزهایی که نوشتم اتفاق افتاد و باعث شد دکترم را عوض کنم.

یکساعتی که من در مطب بودم منشی با دوستش تصویری صحبت می‌کرد و مراجعان رو معطل می‌کرد.

با صدای بلند قریب به فریاد صحبت می‌کرد توقع داشت همه هم با داد جواب بدن. هر بار هم به اتاق پزشک می‌رفت، در رو می‌کوبید.

یه عاقلی پیدا بشه بهش بگه اولا خودش رو به روانپزشک نشون بده. دوما سنجش شنوایی بره! روی مخ مردم نره.

خود دکتر انسان خوبی هست دستش سبک بود من توبیمارستان انصاری سال ۹۹ زایمان کردم خود بیمارستانم عالی بود راضی بودم  اصلا زیر بار سقط الکی نمیره وخدا شناس هست وبه حرفهاتم گوش میده چون سرش شلوغه مطبم کوچیک جای صندلی واسه همراه نیست و به خاطر کرونا رعایت میشه  در کل هیچ مطب  پزشکی و شرایطش ایده ال نیست حتی اونایی که ویزیت۱۰۰ میگرند و فوق تخصص هستند من پیش فوق تخصص غدد رفتم ساعت ۱۱ونیم شب منشی وقت داد گفت تا۳ صبح کار میکنه وفقط ۳ دقیقه برام وقت گذاشت

اگر برای سلامتیتون ارزش قائل هستید پیش این دکتر نرید، برای بارداری رفتم بعد شش ماه دارو مصرف کردن دچار عفونت ادرار شدید شدم، و بعد از مراجعه به دکتر دیگه ای مشخص شد همسرم مشکل داشته.

در ضمن در مطب بدون همسرتون و‌ همزمان با دو مراجعه کننده دیگه پذیرش میشید

خانم دکتر همزمان یک نفر برای سونو یک نفر برای معاینه و یک نفر که بشینن و مشکلشون رو بگن رو داخل مطب پذیرش میکنن و کارشونو انجام میدن!

2706