2726
عنوان

برندگان مسابقه بالکن های بهاری

| مشاهده متن کامل بحث + 925 بازدید | 29 پست

این که  اکثر ا  ببرندگان   عکس هایی بالکن ها بودند   عالی بود   چون اون هایی که عکس باغچه گذاشته بودند (  از جمله خود من 😀)  یه جای شک و شبهه‌ای داشت  و اونم  اینکه  اگر  باغچه یه خونه آپارتمانی  باشه  معمولا  مدیر ساختمان  باغبان میاره  و باغچه ها را گلکاری میکنند  ساکنین معمولا سر آبیاری گل ها هم دعواشون میشه  چه  برسه به رسیدگی  و کاشت 😀    

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
اره  خیلی قشنگه  فقط یه نوشته انگلیسی  زیر عکس پایینی از سمت راست هست   اون ...

عزيزم اون ارم نرم افزاريه كه باهاش عكسارو كنار هم گذاشته 

Photogrild فك كنم

ادمهاي اشتباه زندگيت،درست ترين درس هاي زندگي رو بهت ميدن🧐
عزيزم اون ارم نرم افزاريه كه باهاش عكسارو كنار هم گذاشته  Photogrild فك كنم

نمیدونم   واسه گذاشتن عکس ها  کنار هم  گوشی ها یه برنامه هایی دارند  من ندیدم  لوگو بندازه   همراز   هم  واسه من شد  یه راز 😀تو کاربر ها  اسم همراز۹۸میزنم  کسی نمیاد  😀  خیلی واسم نا آشناست 

مال یکی بود خیلی قشنک بود حالت حوض بود.چرا اون رای نیاورد پس.خیلی ناز بود

مال من بود کلیم تاپیک زدم تو تاپیک این و اون گفتمرای بدید نمیدونم چرا رای نیاوردم

.خُڋا‌ݕَڔٰاےِݦَݧ‌ْڬٰاڣٖیښٺ❤
اره  خیلی قشنگه  فقط یه نوشته انگلیسی  زیر عکس پایینی از سمت راست هست   اون ...

اون بخاطر نرم افزاریه که باهاش 4تا عکسو باهم ترکیب کرده

✌ همگام با تاپیک بامداد خمار💪  با همراهیِ دوست جونیا😍.  📎گروه آبی📎  وزن اولیه: ۸۴    وزن شروع دوباره😅: ۷۷  وزن کنونی: ۷۳.۸۵۰   هدف اول: ۷۴🔓🔑   هدف دوم: ۷۱🔒   هدف سوم: ۶۸🔒   هدف آخر😍: ۶۵🔒
مال من بود کلیم تاپیک زدم تو تاپیک این و اون گفتمرای بدید نمیدونم چرا رای نیاوردم

پاستیلی بالکنتو دیدم.خیلی قشنگ بود واقعا نمیدونم چرا رای نیاورد.حیف.مهم نیس عزیزم ایشالا مسابقات بعدی

✌ همگام با تاپیک بامداد خمار💪  با همراهیِ دوست جونیا😍.  📎گروه آبی📎  وزن اولیه: ۸۴    وزن شروع دوباره😅: ۷۷  وزن کنونی: ۷۳.۸۵۰   هدف اول: ۷۴🔓🔑   هدف دوم: ۷۱🔒   هدف سوم: ۶۸🔒   هدف آخر😍: ۶۵🔒
پاستیلی بالکنتو دیدم.خیلی قشنگ بود واقعا نمیدونم چرا رای نیاورد.حیف.مهم نیس عزیزم ایشالا مسابقات بعد ...

فداتشم عزیزم نظر لطفته گلم

.خُڋا‌ݕَڔٰاےِݦَݧ‌ْڬٰاڣٖیښٺ❤
2706