2737
2734

من خودم هرچی علایم از اول تا حالا داشتم همه گفتن پسره ولی تو سونو گفتن دختره هنوزم ک هنوزه همه میگن بچت پسره ... شماها چی؟ علایمتون چیه؟ من فرز شدم تمیزکار شدم ورم نکردم فقط شکمم گنده شده هر کی پیر و جوون منو دید گف پسر حتی انقد آتیش به جونم که خدا میدونه میگن سر پسر کمر درد میگیره ولی من همش کمرم درد میکنه . تازه با طلا رو نبض گرفتم طب ابوعلی سینا ۲ تا پسر و یه دختر در اومد برام برا اونایی هم ک قبلا زاییدن گرفتم همش درست بود .‌‌‌

یه دختر دارم شاااااه نداره 😍😍😍😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بنظر من رو علایم نمیشه نظر داد.هرکسی ممکن بدنش یه جور واکنش نشون بده.یه چیزی هست که تاحالا از هرکسی پرسیدم درست دراومده.شمام نگاه کن ببین درسته یا نه؟؟  سونو شکمی زیر ۱۰ هفته اگه عکس جنین تو سمت چپ دیده شه پسره اگه سمت راست باشه دختره..

الهی.. گاهی.. یه نگاهی..
بنظر من رو علایم نمیشه نظر داد.هرکسی ممکن بدنش یه جور واکنش نشون بده.یه چیزی هست که تاحالا از هرکسی ...

اخه همه میگن چپ دختره ولی تو اولین سونو هایی ک میرفتم سمت چپ بود بعدشم برا ان تی سرش سمت چپ بود 

به نظرات بقیه توجه نکن ‌‌‌‌‌‌سونو مسلما دقیقه . زن داداش منم دبیر پنج روز هفته مدرسه بود خوشگل بود سر بارداری خوشگل تر شد یکم شکم آورد خیلی ورم نکرد هر کی میدید می‌گفت پسره تا ماه هفت ک بالاخره باور کرد دختره بچش . خیلی اذیت شد چون واقعا دوست داشت پسر باشه ‌ . حالا من فقط بهتون میگم به سلامتی و تربیتش فکر کنید و خودتون رو اسیر حرف و حدس و گمان نکنین

2738
اخه همه میگن چپ دختره ولی تو اولین سونو هایی ک میرفتم سمت چپ بود بعدشم برا ان تی سرش سمت چپ بود  ...

نمیگم تو بدنت سمت چپ حس کنی.تو عکس سمت چپ باشه.و مهم هم هست که حتما زیر۱۰ هفته و سونو شکمی باشه.واژینال درست در نمیاد.

الهی.. گاهی.. یه نگاهی..
نمیگم تو بدنت سمت چپ حس کنی.تو عکس سمت چپ باشه.و مهم هم هست که حتما زیر۱۰ هفته و سونو شکمی باشه.واژی ...

یادم نیست 😐😐😐😑😑😑

به نظرات بقیه توجه نکن ‌‌‌‌‌‌سونو مسلما دقیقه . زن داداش منم دبیر پنج روز هفته مدرسه بود خوشگل بود س ...

موافقم باهاتون ولی خیلی درگیرم میکنه مردم یه چیز دیگ میگن 

فردا یه چک کن سونوهاتو ببین کدوم سمته.ولی حتما شکمی و زیر۱۰ هفته باشه.من هرکی دیدم و پرسیدم این درست ...

باسه نگاه میکنم مرسی 😘

فردا یه چک کن سونوهاتو ببین کدوم سمته.ولی حتما شکمی و زیر۱۰ هفته باشه.من هرکی دیدم و پرسیدم این درست ...

برای منم درسته اینی که میگین

سونوی ۸ هفته سنت چپ بود سونوی ۱۷ هفته هم سمت چپ و گفتن نی نیم پسره

به حدی دوستت دارم که میدانم خدا روزی ،سوالش از تو این باشد چه کردی او پرستیدت؟
موافقم باهاتون ولی خیلی درگیرم میکنه مردم یه چیز دیگ میگن 

الان صحبت جنسیت فردا صحبت قیافه بچه بعد دندون دراوردنش و ... هر روز یه مسأله جدید . مردم دوست دارند در مورد همه چی نظر بدن از این دوران استفاده کن ک هیچ وقت برنمی‌گرده.و کمترین فاصله بین دو نفر فاصله یه مادر با جنینشه ک تو شکمشه . حالا دختر و پسر چه فرقی داره عزیزم . 

2706