2737
2734

منم نمیتونم بدون‌فیلتر‌ررر شکن‌بیام

ژاپن حدود11دقیقه 🕑 از آمریکا اختلاف اقتصادی داره.یعنی اگه 11دقیقه برق توآمریکا قطع بشه ژاپن بهش میرسه🏃‍🏃‍.اونوقت توایران برق میره 2ساعت بعد میاد.همه یه صدامیگن📣:الهم صل علی محمدوآل محمد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

منم ک پیامام صد تا میشه موقع فرستادنم ده بار باید بفرستم مینویسه خطا بعد یهو از صفحه پرتم میکنه بیرون

به عکس پروفایلم گیر نده  استارتر عزیزی که نظر ما رو میخونی یه لایکی یه کامنتی بفهمیم خوندی بابا  
2738

من وکیلشونم جانم..شماره حساب میدم نفری پنجاه تومن بریزید تا درست بشه مچکرم...

۶۵۳۸۷۰۰۲۴۷۳۰۰۲۷۶

بنام:بلا نی نی سایتیان 

بانک :گوگل

مـــن بــــــلا نـــیـــســـتـــم کـــه😒بــــــلا مـــنه 😋                                     خاطرات من خداحافظ👋                                                        لطفا، ازتـه تــه تـــه قلبت برای،سلامتی پدرومادرم دوتاصلوات🙏وبرای حاجت قلبیم یک صلوات 🙏میفرستی🌹

منم بدون فیل تر میام ولی نیام سنگیین ترم همش هنگ میکنه

میبخشی و نمی‌بخشم!  می‌خوانی و نمی‌خوانم!         معبوداا...    امشبُ  آنگونه  برایم  رقم  بزن  که در  شأن خداییِ    توست نه در حدِ  بندگیِ  من                                               و خدایی که به شدّت کافیست🙏                                       
منم عوض کردم نشد تازه به زور فی‌.لتر شکن نصب کردم کار نمی کرد روی گوشیم....

من گوگل پلی ندارم یه فیل بگید از گوگل دان کنم که کارکنه

مـــن بــــــلا نـــیـــســـتـــم کـــه😒بــــــلا مـــنه 😋                                     خاطرات من خداحافظ👋                                                        لطفا، ازتـه تــه تـــه قلبت برای،سلامتی پدرومادرم دوتاصلوات🙏وبرای حاجت قلبیم یک صلوات 🙏میفرستی🌹
2706