2726
عنوان

💞به لطف خداجون یه دخملیِ ناز توراهه...👸

| مشاهده متن کامل بحث + 487 بازدید | 33 پست

سلام خانوووووم.......مبارکه عزیزم همونی شد که میخواستی خداروشکر انشاا... به سلامتی و به موقع خودت بغلش کنی دختر نازتو

ای جونم خیلی خیلی خوشحال شدم.

واسه منم دعا کن مهربون

لطف حق شامل شده بر حال ما...
سلام خانوووووم.......مبارکه عزیزم همونی شد که میخواستی خداروشکر انشاا... به سلامتی و به موقع خودت بغ ...

سلاممممم ... خیلی ممنون عزیزم.  میخواستم بهت پیام بدم دیدم آخرین پیاممو جواب ندادی انگار سایت نیومدی فعلا. 

چه خبراااا  تو رفتی سونو ؟ 😀

💚خداجونم هزاران بار شکرت.👸

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلاممممم ... خیلی ممنون عزیزم.  میخواستم بهت پیام بدم دیدم آخرین پیاممو جواب ندادی انگار سایت ن ...

یه مدت سایت برام باز نمیشد کلا....

نه والا هنوز نرفتم هفته اینده انشاا....

اخه حدادی این هفته نبود.تو کجا رفتی اخر؟همه چیز خوب بود که؟

یه مدت سایت برام باز نمیشد کلا.... نه والا هنوز نرفتم هفته اینده انشاا.... اخه حدادی این هفته نبود ...

پیش بابایی نوبت گرفتم.  ولی دخترخالم تعریف بساق زاده رو داد.  رفتم پیشش. اره خداروشکر خوب بود. همسرمم اجازه داد بیاد داخل. 

بساق زاده هم خوب برات توضیح میده هم احازه میده همسر بیاد داخل .

ولی دوستم میگه کارش خیلی دقیق نیست. گفت کاش میرفتی پیش همون بابایی. 🙁

حالا دیگه که گذشت. ایشالا بعدی رو میرم حدادی. 😄  حدادی رو دوس دارم. 😍😙

این دوستمم دکترش ترابیه. میگه بعداز این سونو دیگه سونو نمینویسه ترابی ، تا ۸ماهگی. 

حالا دو به شَکم انداخته که نکنه دختر بودنشو اشتباه گفته باشه. 

گفتم اگر رفتم پیشش بهش بگم یه سونوی تعیین جنسیتی چیزی هم برام بنویسه دوباره برم مطمئن شم . الکی خرید پَرید نکنم تا ۸ماه برم ببینم جنسیتش چیزی دیگس. 😣

2728
یه مدت سایت برام باز نمیشد کلا.... نه والا هنوز نرفتم هفته اینده انشاا.... اخه حدادی این هفته نبود ...

خب این بار برو پیش کسی دیگه. 

وای من خیلی کم طاقتم . همش لحظه شماری میکردم تا این هفته بیاد.  اگر جات بودم هرجوری شده پیش کسی دیگه نوبت میگرفتم و میرفتم ببینم جنسیتش چیه 😅😄

پیش بابایی نوبت گرفتم.  ولی دخترخالم تعریف بساق زاده رو داد.  رفتم پیشش. اره خداروشکر خوب ...

ای جونم همون شد که دوست داشتیا.....عزیزم

نه دیگه تو19هفته خیلی احتمال خطاش کمه.ولی خب واسه اینکه خیالت راحت بشه بد نیست یکی دیگه هم بدی.

منم شوهرم خیلی دوست داره ببینه حالا گفتم بهشون بگم برام بزنن رو سی دی.چون حدادی نمیذاره همراه بره تو.

شایدم اگر تا هفته اینده نیومد برم اهواز.والا خیلی درگیرم نمیدونم چی کنم دعا کن همه چی خوب باشه

ای جونم همون شد که دوست داشتیا.....عزیزم نه دیگه تو19هفته خیلی احتمال خطاش کمه.ولی خب واسه اینکه خی ...

ممنونم عزیزم. ایشالا اشتباه نباشه و درست گفته باشه. 

ایشالا که همه چی عالی و خوبه و همون چیزیه که دلت میخواد😍🤗😙. اصلا استرس و نگرانی نداشته باش. ارامش داشته باش و شکلات و خرما با خودت ببر و قبل از سونو بخور. 

ممنونم عزیزم. ایشالا اشتباه نباشه و درست گفته باشه.  ایشالا که همه چی عالی و خوبه و همون چی ...

باشه حقیقتش اصلا واسه جنسیتش هول نیستم همش فکرم سالم بودنشه....همه چیزش خوب باشه الهی....همه ی نی نیا سالم باشن الهی ای خدا......

باشه حقیقتش اصلا واسه جنسیتش هول نیستم همش فکرم سالم بودنشه....همه چیزش خوب باشه الهی....همه ی نی نی ...

ازه والا . منم اصلا تو فکر جنسیتش نبودم. مرتب صلوات میفرستادم فقط برم دلم راحت بشه که سالمه. 

اما تا خوابیدم رو تخت سریع پرسیدم جنسیتش چیه 😅.   گفت صبرررر کن چیزی ندیدم هنوز. 

عزیزم ...اره خب ذوق داره قطعا   . میگم بساق زاده جوونه؟

نه بابا پیره و یه مقدار تپل و کوتاه قد و عینکی. 

😄😅😆

تو فکر نباش. اینقد شکم زن حامله میبینن که واسشون کاملا عادیه.  بد به دلت راه نده. 

نه بابا پیره و یه مقدار تپل و کوتاه قد و عینکی.  😄😅😆 تو فکر نباش. اینقد شکم زن حامله می ...

والا بد دل نیستم روم نمیشه...خیلی سختمه

شوهرم مشکلی نداره ها میگه مجبوریم دیگه عیبی نداره ولی خودم نمیتونم.حاظرم تا شهردیگه برم ولی پیش مرد نرم.....چه کنم دست خودم نیست خواهر

عای عم وری وری خجالتی...خخخخخ

والا بد دل نیستم روم نمیشه...خیلی سختمه شوهرم مشکلی نداره ها میگه مجبوریم دیگه عیبی نداره ولی خودم ...

من اولش اصلاااا روم نبود. تازه من چادری ام هستم و هیچجوره روم نیس برم زیر دست دکتر مرد. 

ولی تو اینجور مواقع سلامتی بچه مهمتره. پیش خودم  میگم  دودقیقه  رو تحمل میکنم ولی دلم راحته که طرف کارش دقیق و خوبه. ☺

حالا تو فکر نباش. بزار تا شنبه حدادی میاد ایشالا نوبت بگیر سریع برو تا شلوغ نشده. 

من اولش اصلاااا روم نبود. تازه من چادری ام هستم و هیچجوره روم نیس برم زیر دست دکتر مرد.  ولی ت ...

منم چادری ام.خوشبختم....والا حالا هم منتظرم تا شنبه.اگر نیومد که دیگه فکری میکنم....شاید منم درنهایت برم پیش مردی.نمیدونم والا....درهرصورت تو تامیتونی واسم دعاکن منم برای تو و دختر طلای تو دلت دعامیکنم اگر قابل باشم البته....

عزیزم خیلی خوشحال شدم فهمیدم نینیت سالمه

اول میخواستم بهت پیام بدم بعد گفتم بذاربرم تیکرشو ببینم یهویی بهش تبریک بگم که دیدم تاپیک زدی و دیگه اینجا بهت گفتم.روزی همه ی منتظرای نی نی بکنه که حس و حال الان مارو داشته باشن...

2706