2726

دوست جونیا ، ممنون میشم تو نظرسنجی اسمش کمکم کنین... 

یه دنیا تچکر🤗😍😙

تعداد رای : 34
نظرسنجی
🌹آرمیتا: ارامش یافته. الهه نعمت.
4
11%
🌹آترین: روشنایی و درخشندگی. زیبارو
6
17%
🌹حورا :زن سفیدپوستِ سیاه چشم بهشتی. القاب حضرت فاطمه زهرا س
10
29%
🌹آوینا: دختری به زلالی و پاکی آب.
14
41%
💚خداجونم هزاران بار شکرت.👸

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

مبارک مبارک 💃💃💃💃💃💃

هووووووووووووو هووووووووووووو🤣😍😍😍

بسلامتی عزیزممممممممممممم😘😘😘

بنظرم تا هفت روز حتما فاطمه صداش کن از گزند در امان میمونه مستحبم هست بسپارش دست حضرت زهرا بعدش من آوینا میپسندم 😅😄

آیا میدانید😍 سرعت پیشرفت علم در ایران ۱۱ برابر دنیا است۲-آیا مى‏دانید ایران تولیدکننده قایق پرنده رادارگریز با سرعت ۸۵۱ کیلومتر است؟۳-آیا مى‏دانید جمهورى اسلامى ایران دومین کشور دارنده تکنولوژى بیودیزل در جهان است؟۴-آیا مى‏دانید جمهورى اسلامى ایران هشتمین کشور تولیدکننده اورانیوم ۲۰ درصد در جهان است؟۵-آیا مى‏دانید ایران احداث‏ کننده بلندترین سد بتنى در جهان است۶-آیا مى‏دانید ایران سومین کشور تولیدکننده داروى بیمارى‏ ام اس در جهان است؟۷-آیا مى‏دانید جمهورى اسلامى ایران دومینکشور تولیدکننده هواپیماهاى استراتژیک خورشیدى در جهان است۸-آیا مى‏دانید ایران تنها تولیدکننده پرینتر سه بعدى میکروسکوپى در خاورمیانه است‏۹-آیا مى‏دانید ایران در میان پنج ارتش قوى جهان در حوزه سایبرى قرار دارد۱۰-آیا مى‏دانید جمهورى اسلامى ایران تنها تولیدکننده ایمپلنت چشمى در جهان است۱۱-آیا مى‏دانید ایران نخستین تولیدکننده پودر استخوان در جهان است.
مبارک مبارک 💃💃💃💃💃💃 هووووووووووووو هووووووووووووو🤣😍😍😍 بسلامتی عزیزممممممممممممم😘😘😘 بن ...

ای جونمممم.  خیلی ممنون. 😙چه ایده خوبیه. حتما . 

یعنی وقتی به دنیا اومد ۷روزاول رو فاطمه صدا کنم ؟

اوينا و اترين عزيزم البته هر چهارتاشم خيليييي به دل ميشه خدا براتون حفظش كنه وسايتونو از سرش كم نكنه ...

خییییلی خییییلی ممنون عزیزدلم. 

ان شاالله به لطف امام زمان دامنت سبز بشه و به زودی صاحب نی نی سالم بشی. الهی آمین. 

عزیزم مبارکت باشه  منم دعا کن عزیزم

اگر خدا منه گنه کار رو قابل بدونه از همون اول بارداریم مرتب دعا دارم میکنم از ته دلم ، که دامن همه بچه های نی نی سایت سبز بشه و صاحب اولاد سالم و صالح بشن. 

ان شاالله به زوووودی زوووود بحق خانم حضرت فاطمه زهرا و پسرش امام زمان خودش حاجت روات کنه و نی نی دار بشی. آمین 😙😀🤗

ای جونمممم.  خیلی ممنون. 😙چه ایده خوبیه. حتما .  یعنی وقتی به دنیا اومد ۷روزاول رو فا ...

فقر و بینوایی داخل خانه ای نمی شود كه در آن خانه محمد یا احمد یا علی و یا حسین و یا جعفر و طالب و عبدالله و فاطمه باشد." 
بلهههههه بعد هفت روز اسمی ک دوست دارید بزارید روایتش هم معتبره سرچ کنید پیدا میکنید 

آیا میدانید😍 سرعت پیشرفت علم در ایران ۱۱ برابر دنیا است۲-آیا مى‏دانید ایران تولیدکننده قایق پرنده رادارگریز با سرعت ۸۵۱ کیلومتر است؟۳-آیا مى‏دانید جمهورى اسلامى ایران دومین کشور دارنده تکنولوژى بیودیزل در جهان است؟۴-آیا مى‏دانید جمهورى اسلامى ایران هشتمین کشور تولیدکننده اورانیوم ۲۰ درصد در جهان است؟۵-آیا مى‏دانید ایران احداث‏ کننده بلندترین سد بتنى در جهان است۶-آیا مى‏دانید ایران سومین کشور تولیدکننده داروى بیمارى‏ ام اس در جهان است؟۷-آیا مى‏دانید جمهورى اسلامى ایران دومینکشور تولیدکننده هواپیماهاى استراتژیک خورشیدى در جهان است۸-آیا مى‏دانید ایران تنها تولیدکننده پرینتر سه بعدى میکروسکوپى در خاورمیانه است‏۹-آیا مى‏دانید ایران در میان پنج ارتش قوى جهان در حوزه سایبرى قرار دارد۱۰-آیا مى‏دانید جمهورى اسلامى ایران تنها تولیدکننده ایمپلنت چشمى در جهان است۱۱-آیا مى‏دانید ایران نخستین تولیدکننده پودر استخوان در جهان است.
خییییلی خییییلی ممنون عزیزدلم.  ان شاالله به لطف امام زمان دامنت سبز بشه و به زودی صاحب نی نی ...

يه دنيا ممنونتم مهربووووون دلم گرفته بود با دعات ارومم كردي عزيزم خدا هميشه دلتو شاد كنه و ايشالا دامن ما منتظرا رو هم سبز كنه 😘😘😘😘😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍

فقط 31 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706