1648
1632

دوست جونیا ، ممنون میشم تو نظرسنجی اسمش کمکم کنین... 

یه دنیا تچکر🤗😍😙

تعداد رای : 34
نظرسنجی
🌹آرمیتا: ارامش یافته. الهه نعمت.
4
11%
🌹آترین: روشنایی و درخشندگی. زیبارو
6
17%
🌹حورا :زن سفیدپوستِ سیاه چشم بهشتی. القاب حضرت فاطمه زهرا س
10
29%
🌹آوینا: دختری به زلالی و پاکی آب.
14
41%
💚خداجونم هزاران بار شکرت.👸

اگه دنبال محصولات طبیعی برای پوستتون میگردین 

ما رو دنبال کنید

1522

اوينا و اترين عزيزم البته هر چهارتاشم خيليييي به دل ميشه خدا براتون حفظش كنه وسايتونو از سرش كم نكنه 😘😘😘

ميشه يه صلوات براي مامان شدنمبفرستين؟الهمصل علیمحمّدو آل محمّد و عجل فرجهم♥️🌹

مبارک مبارک 💃💃💃💃💃💃

هووووووووووووو هووووووووووووو🤣😍😍😍

بسلامتی عزیزممممممممممممم😘😘😘

بنظرم تا هفت روز حتما فاطمه صداش کن از گزند در امان میمونه مستحبم هست بسپارش دست حضرت زهرا بعدش من آوینا میپسندم 😅😄

آیا میدانید😍 سرعت پیشرفت علم در ایران ۱۱ برابر دنیا است۲-آیا مى‏دانید ایران تولیدکننده قایق پرنده رادارگریز با سرعت ۸۵۱ کیلومتر است؟۳-آیا مى‏دانید جمهورى اسلامى ایران دومین کشور دارنده تکنولوژى بیودیزل در جهان است؟۴-آیا مى‏دانید جمهورى اسلامى ایران هشتمین کشور تولیدکننده اورانیوم ۲۰ درصد در جهان است؟۵-آیا مى‏دانید ایران احداث‏ کننده بلندترین سد بتنى در جهان است۶-آیا مى‏دانید ایران سومین کشور تولیدکننده داروى بیمارى‏ ام اس در جهان است؟۷-آیا مى‏دانید جمهورى اسلامى ایران دومینکشور تولیدکننده هواپیماهاى استراتژیک خورشیدى در جهان است۸-آیا مى‏دانید ایران تنها تولیدکننده پرینتر سه بعدى میکروسکوپى در خاورمیانه است‏۹-آیا مى‏دانید ایران در میان پنج ارتش قوى جهان در حوزه سایبرى قرار دارد۱۰-آیا مى‏دانید جمهورى اسلامى ایران تنها تولیدکننده ایمپلنت چشمى در جهان است۱۱-آیا مى‏دانید ایران نخستین تولیدکننده پودر استخوان در جهان است.
مبارک مبارک 💃💃💃💃💃💃 هووووووووووووو هووووووووووووو🤣😍😍😍 بسلامتی عزیزممممممممممممم😘😘😘 بن ...

ای جونمممم.  خیلی ممنون. 😙چه ایده خوبیه. حتما . 

یعنی وقتی به دنیا اومد ۷روزاول رو فاطمه صدا کنم ؟

1614
اوينا و اترين عزيزم البته هر چهارتاشم خيليييي به دل ميشه خدا براتون حفظش كنه وسايتونو از سرش كم نكنه ...

خییییلی خییییلی ممنون عزیزدلم. 

ان شاالله به لطف امام زمان دامنت سبز بشه و به زودی صاحب نی نی سالم بشی. الهی آمین. 

عزیزم مبارکت باشه  منم دعا کن عزیزم

اگر خدا منه گنه کار رو قابل بدونه از همون اول بارداریم مرتب دعا دارم میکنم از ته دلم ، که دامن همه بچه های نی نی سایت سبز بشه و صاحب اولاد سالم و صالح بشن. 

ان شاالله به زوووودی زوووود بحق خانم حضرت فاطمه زهرا و پسرش امام زمان خودش حاجت روات کنه و نی نی دار بشی. آمین 😙😀🤗

ای جونمممم.  خیلی ممنون. 😙چه ایده خوبیه. حتما .  یعنی وقتی به دنیا اومد ۷روزاول رو فا ...

فقر و بینوایی داخل خانه ای نمی شود كه در آن خانه محمد یا احمد یا علی و یا حسین و یا جعفر و طالب و عبدالله و فاطمه باشد." 
بلهههههه بعد هفت روز اسمی ک دوست دارید بزارید روایتش هم معتبره سرچ کنید پیدا میکنید 

آیا میدانید😍 سرعت پیشرفت علم در ایران ۱۱ برابر دنیا است۲-آیا مى‏دانید ایران تولیدکننده قایق پرنده رادارگریز با سرعت ۸۵۱ کیلومتر است؟۳-آیا مى‏دانید جمهورى اسلامى ایران دومین کشور دارنده تکنولوژى بیودیزل در جهان است؟۴-آیا مى‏دانید جمهورى اسلامى ایران هشتمین کشور تولیدکننده اورانیوم ۲۰ درصد در جهان است؟۵-آیا مى‏دانید ایران احداث‏ کننده بلندترین سد بتنى در جهان است۶-آیا مى‏دانید ایران سومین کشور تولیدکننده داروى بیمارى‏ ام اس در جهان است؟۷-آیا مى‏دانید جمهورى اسلامى ایران دومینکشور تولیدکننده هواپیماهاى استراتژیک خورشیدى در جهان است۸-آیا مى‏دانید ایران تنها تولیدکننده پرینتر سه بعدى میکروسکوپى در خاورمیانه است‏۹-آیا مى‏دانید ایران در میان پنج ارتش قوى جهان در حوزه سایبرى قرار دارد۱۰-آیا مى‏دانید جمهورى اسلامى ایران تنها تولیدکننده ایمپلنت چشمى در جهان است۱۱-آیا مى‏دانید ایران نخستین تولیدکننده پودر استخوان در جهان است.
خییییلی خییییلی ممنون عزیزدلم.  ان شاالله به لطف امام زمان دامنت سبز بشه و به زودی صاحب نی نی ...

يه دنيا ممنونتم مهربووووون دلم گرفته بود با دعات ارومم كردي عزيزم خدا هميشه دلتو شاد كنه و ايشالا دامن ما منتظرا رو هم سبز كنه 😘😘😘😘😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍

ميشه يه صلوات براي مامان شدنمبفرستين؟الهمصل علیمحمّدو آل محمّد و عجل فرجهم♥️🌹
1432

سلام خانوووووم.......مبارکه عزیزم همونی شد که میخواستی خداروشکر انشاا... به سلامتی و به موقع خودت بغلش کنی دختر نازتو

ای جونم خیلی خیلی خوشحال شدم.

واسه منم دعا کن مهربون

لطف حق شامل شده بر حال ما...
سلام خانوووووم.......مبارکه عزیزم همونی شد که میخواستی خداروشکر انشاا... به سلامتی و به موقع خودت بغ ...

سلاممممم ... خیلی ممنون عزیزم.  میخواستم بهت پیام بدم دیدم آخرین پیاممو جواب ندادی انگار سایت نیومدی فعلا. 

چه خبراااا  تو رفتی سونو ؟ 😀

سلاممممم ... خیلی ممنون عزیزم.  میخواستم بهت پیام بدم دیدم آخرین پیاممو جواب ندادی انگار سایت ن ...

یه مدت سایت برام باز نمیشد کلا....

نه والا هنوز نرفتم هفته اینده انشاا....

اخه حدادی این هفته نبود.تو کجا رفتی اخر؟همه چیز خوب بود که؟

لطف حق شامل شده بر حال ما...
یه مدت سایت برام باز نمیشد کلا.... نه والا هنوز نرفتم هفته اینده انشاا.... اخه حدادی این هفته نبود ...

پیش بابایی نوبت گرفتم.  ولی دخترخالم تعریف بساق زاده رو داد.  رفتم پیشش. اره خداروشکر خوب بود. همسرمم اجازه داد بیاد داخل. 

بساق زاده هم خوب برات توضیح میده هم احازه میده همسر بیاد داخل .

ولی دوستم میگه کارش خیلی دقیق نیست. گفت کاش میرفتی پیش همون بابایی. 🙁

حالا دیگه که گذشت. ایشالا بعدی رو میرم حدادی. 😄  حدادی رو دوس دارم. 😍😙

این دوستمم دکترش ترابیه. میگه بعداز این سونو دیگه سونو نمینویسه ترابی ، تا ۸ماهگی. 

حالا دو به شَکم انداخته که نکنه دختر بودنشو اشتباه گفته باشه. 

گفتم اگر رفتم پیشش بهش بگم یه سونوی تعیین جنسیتی چیزی هم برام بنویسه دوباره برم مطمئن شم . الکی خرید پَرید نکنم تا ۸ماه برم ببینم جنسیتش چیزی دیگس. 😣

یه مدت سایت برام باز نمیشد کلا.... نه والا هنوز نرفتم هفته اینده انشاا.... اخه حدادی این هفته نبود ...

خب این بار برو پیش کسی دیگه. 

وای من خیلی کم طاقتم . همش لحظه شماری میکردم تا این هفته بیاد.  اگر جات بودم هرجوری شده پیش کسی دیگه نوبت میگرفتم و میرفتم ببینم جنسیتش چیه 😅😄

1645