2726
عنوان

در مورد ازمایش بعد از ای وی اف

| مشاهده متن کامل بحث + 282737 بازدید | 351 پست
ایشالا که مامان شدی عزیزم . من خیلی ادرار میکنم . خسته میشم انقدر میرم دستشویی . برای من یدونه انتقال دادن چهارشنبه هفته گذشته
خدایا، حکمت قدم هایی را که برایم بر می داری بر من آشکار کن، تا درهایی را که به سویم می گشایی، ندانسته نبندم
و درهایی که به رویم می بندی ، به اصرار نگشایم
Lilypie Maternity tickers

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام بچه ها من هم 29/7/91 انتقال جنین داشتم روز 14 ام آبان رفتم آزمایش دادم یعنی دیروز ازمایشم منفی بود یعنی انگار دنیا روی سرم خراب شده بود تکرر ادرار هم تقریبا دارم بیبی چک هام هم همه منفی بودن تا الان 4 تا استفاده کردم حالا فردا یعنی سه شنبه آزمایش دومم رو دارم تورو خدا واسم دعااااااااااااااااااااااااااااااااا کنید یعنی میشه منم مثل خیلی های دیگه که آزمایش اولشون منفی بوده ولی آزمایش دومشون مثبت بود ، واسه منم مثبت بشه
خوااااااااااااااااااهش می کنم واسم خیلی دعا کنید ، امیدوارم همه اونایی اونایی که بچه دلشون میخواد و میخوان که مامان بشن به خواستشون برسن
2728
دوستان عزیزی که در انتظار کوچولو هستید خواهش میکنم به این تاپیک هم یه سری بزنید
یه معجزه در راهه تا ایشالله اگه خدا بخواد همه مادر بشید

ختـــــــم ذکر بســـــم الله که بسیــار مجرب )برای اونایی که میخوان حتـــــما به حاجت هاشون برسن

http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?pageNumber=1&threadID=714935
خداجون دوستت دارم
آتنا روز 10 خیلی زوده بعضی از بچه ها بی بی روز 14 هم منفی بود ولی از خونشون مثبت شد به بی بی چک اعتماد نکن
خدایا شکرت * خدا جون معجزه نازم رو به خودت میسپارم *این لحظات قشنگ رو برای همه دوستای منتظرم آرزو میکنم*
منم 3 ای وی اف ناموفق داشتم دومین بار باردار شدم 3ماهگی قلبش ازکار اقتاد یه بسته فریزی دارم واسم دعا کنیدمشکلم هم تحرک هم حجم خیلی کم اسپرمه خودم مشکلی ندارم (0)
همیشه جای شکرش باقیه خدایاخودت مواظب هدیه قشنگت باش یا امام رضابیمه هستن به نام تو و مولایم علی
منم رو10انتقالمه سینه هام سنگینویه کم درد میکنه وقتی میخوابم پاهام ضعف میره منم دعا کنیدبار 4 ای وی افمه یه حاملگی داشتم هقته 12توشکمم مرد بیایدباهم باشیم تا زودبگزره(0)
همیشه جای شکرش باقیه خدایاخودت مواظب هدیه قشنگت باش یا امام رضابیمه هستن به نام تو و مولایم علی
2706