2733
2734

من خودم یه چهارسالی تقریبا رفتم رو گرامر خیلی خوب کار میکنن اما رو مکالمه ضعیف هستن که خب گرامر بالا در مقابل مکالمه که سطحش پایینه ارزشی نداره 

من سطح advance بودم که ول کردم و رفتم سفیر خیلی هم راضیم 

الان هم دارم برایه آیلتس میخونم 

«و هیچ اندوهی برطرف نشود مگر تو آن را از دل برانی…»

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میگم نکنه سخت‌گیری خسته اش کنه البته پسرم از حدود 3 سالگی کلاس میگفت و الان کتاب فمیلی اند فرندز هست ...

شاید جاهای مختلف با هم فرق می کنه. ولی چیزی که من دیدم اصلا اینطور نبود. به ما از همون اول اجازه نمی دادن حتی یک کلمه فارسی حرف بزنیم. مجبور بودیم یاد بگیریم. اتفاقا کانون جاییه که مکالمه رو خوب یاد می ده. با موسسه های دیگه وقتتو تلف نکن. روش جذب مدرسشون رو هم که مقایسه کنی می بینی کانون زبان ایران خیلی سختگیر و جدیه.  بقیه خیلی راحت هر لیسانس زبانی رو قبول می کنن.

زنده باد هیولای اسپاگتی پرنده!

دانشگاه بهشتی تو شعبه ولنجک و اكباتان گروه زبانهایی خارجی آزاد داره ترمی 195 تومن خیلی عالی و مكالمه محور هست من دوره فشرده میرم سه روز در هفته هر جلسه سه ساعت روش تدریسش جذابه و اصلا نمیفهمم ساعت چطور میگذره كارگاههای رایگان داره و به سیم آموزش زبان به پناهنده ها سخت‌گیری رو مكالمه دارن و نمره امتحان از 40 هست بقیه رایتینگ كلاسی و كار گروهی و مكالمه است من كه راضی هستم واقعا كسایی كه نوشتن 8 سال رفتن دیپلم گرفتن خیلی ظلمه بهشون من یك سال رفتم تو سفرهای خارجی مشكلی ندارم سال دیگه هم تمومه 2 سال كجا 8 سال كجا خدایی 

👸هميشه مثل يك ملكه رفتار كن 👸
2731
من خودم میرم خیلیم راضیم فقط باید درست حسابی بخونه که نیفته

عزیزم آدرسش کجاس

در خرابِ غفلت آبادیم ما؛درخزان زندگی؛شادیم ما از بهاران غافلیم و دل خوشیم؛همچنان بی حاصلیم و دلخوشیم.
با خارجیا کجا حرف زدی عزیزم؟؟ خارج از کشور منظورته؟

گلم  با خارجیا چت میکردم یا  با ویس حرف میزدم اینترنت اشنا میشدم و برای تقویت زبان باهاشون حرف میزدم 

گروه نارنجی 🧡وزن شروع : ۷۲- وزن هدف : ۵۷💪🧡هدف اول :۶۹، هدف دوم : ۶۵، هدف سوم: ۶۳,هدف چهارم : ۶۰, هدف نهایی:۵۷ 😍⁦♥️⁩
2738

خیلی طولانی و کش داره با محیطی خیلی خشک و جدی دختر من که ۱ترم رفت دیگه نرفت مگه یه زبان یاد گرفتن چقدر زمان میبره که انقدر طولش میدن والا ۱سال فشرده بری سفیر استاد زبان میشی بعد اینا انقدر طولش میدن 

اصلا برای یاد گرفتن مکالمه نیازی به آموزش قواعد اونم به این غلیظی نیست منکه میخوام دخترمو بذارم سفیر مگه خود ما که فارسی حرف میزنیم کل دستور زبان فارسیو بلدیم?!والا اونایی هم native هستن انقدر قواعد زبانو بلد نیستن 

دانشگاه بهشتی تو شعبه ولنجک و اكباتان گروه زبانهایی خارجی آزاد داره ترمی 195 تومن خیلی عالی و مكالمه ...

دقیقا یاد گرفتن زبان که انقدر طولانی نیست اینا فقط میخوان پول بگیرن والا تو ۸سال میشه ۸تا زبان مختلف یاد گرفت !

2706