2733
2734
عنوان

هیدرونفروز دوطرفه کلیه جنین پسر

| مشاهده متن کامل بحث + 5702 بازدید | 35 پست
بله خداروشکر مشکلی نداره

چه حوب من دکتر احمقم گف سقط کن و من سقط کردم ازش نمی گذرم ان شالله همیشه نی نی سالم باشه

خدایا فرشته کوچیکم پسر عزیزمو به من برگردون.من به امید تو فقط زنده ام خدای من

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کسی هست ؟ من هفته ۳۴ م رفتم سونو گفت کلیه راست سالمه ولی چپش هیدرونفروتیکه و قطرشو گفت ۱۴ میلیمتر درصورتی ک کلیه راستش ک سالمه ۳.۵ میلیه 

خیلی ناراحتم دو هفته پیش سونو دادم سالم بود 

دکتر سونو برگشت گفت نهایتش با ی کلیه دنیا میاد چیزیش نمیشه که

.... اخه چرا پسر من باید ی کلیه بدنیا بیاد؟؟؟؟ این چه حرفیه؟ تروخدا اگر کسی هست که تجربه داره به منم بگه 

2731
فعلا هیچی عزیزم بدتر شده متاسفانه قطرش به ۲۲ رسیده ایشالا این هفته تاریخ زایمان بگیرم و برم دنبال کا ...

انشاالله هیچی نیست بیا خبرشو بده حتما انشاالله با اولین جیش نی نی برطرف میشه

2738

سلام منم اومدم بگم شاید بعدا به درد بقیه دوستان بخوره من یک ماه بعد سونو دادم رفع شده بود و پسرم سالم به دنیا اومد خداروشکر الانم پسر یک سال و سه ماهشه. امیدوارم برای هیچکس این مشکل پیش نیاد و اگر هم چنین چیزی بهتون گفتن نترسید و به خدا توکل کنید 

بله خداروشکر مشکلی نداره

سلام عزی م.تروخدا جواب منو بده دارم می میرم از نگرانی.برا شما تو کلیه جنین ادرار جمع شده بود؟میشه بگی تو 18 هفته چقدر بود و تو 22 هفته چقدر شده بود سایزش؟و تا چند هفته سونو می رفتی بزرگتر می شد سایزش و تا چه اندازه ای؟فقط یه کلیش بود؟چه شد بعد تولدش؟دارو دادین یا جراحی شد؟منم دقیقا 18 هفته آنومالی دادم گفتن 3 میلی متر.22 هفته دادم گفتن شده 7 میلی متر.تروخدا جوابمو بده

کسی هست ؟ من هفته ۳۴ م رفتم سونو گفت کلیه راست سالمه ولی چپش هیدرونفروتیکه و قطرشو گفت ۱۴ میلیمتر در ...

سلام عزیزم 

پسر شما چی شد ؟ من هم در هفته 34 گفتن یه کلیه اش 7 میلیمتر شده 

خیلی نگرانم 

سلام عزیزم  پسر شما چی شد ؟ من هم در هفته 34 گفتن یه کلیه اش 7 میلیمتر شده  خیلی نگرانم& ...

سلام ببخشید مشکل شما چی شد؟چند هفته بعد سونو تکرار کردین؟رفع شده بود؟چه کارایی کردین؟لطفا به منم بگید منم این مشکلو دارم

روز و شب به یاد خدام یک لحظه از یادم نمیره❤
2706