عنوان

خاطره زایمان Belle

| مشاهده متن کامل بحث + 18337 بازدید | 365 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وااااي چه حس قشنگي چند هفته بودي عزيزم ؟سوند رو چرا گفتي اتاق عمل وصل كنند؟براي دردش؟چون منم دوست ند ...

بله برای دردش. ۳۸ هفته و دو روز

عضو گروه زرد. وزن فعلی ۶۹.۵۰۰ هدف اول ۶۵ هدف دوم ۶۲ هدف اصلی ۵۹

ایجان ان شاالله بسلامتی و خوشی عزیزم

براماهم دعاکن

ان شاالله همه این لحظه و لحظات بعد رو بزودی زود ببینن

درین دنیا تنها شاید لبخند تو باشد که دل بگشاید❤ الحمدلله کل نعمه و کل حال 
2731
عکاس اومد ازمون عکس گرفت و بعوم بردنم ریکاوری. اونجا بهم پمپ درد زدنو بعد از چند دقیقه بردنم بخش در ...

اين فشار شكمو ميشه موقع بي حسي انجام بدند كه ادم نفهمه؟پمپ درد خوب بود عزيزم؟چون منم ميخام بگيرم

👼🏻🤰🏻دلبندم بند بند دلت را به خدايي بسپار كه بيشتر از من هوايت را دارد👼🏻🤰🏻
اين فشار شكمو ميشه موقع بي حسي انجام بدند كه ادم نفهمه؟پمپ درد خوب بود عزيزم؟چون منم ميخام بگيرم

من اصلا فشار شکممو نفهمیدم بگو تو بی حسی برات انجام بدن.

عشقم امام زمان عج.آقا جان خواهرم سرطان داره آقا فقط یه نیم نگاه کافیه فدات بشم آقا جانم من و خواهرم بی کسیم آقا جانم دستمو بگیر.

بعدش همراهتم اومدن تو اتاق دو تا مامانا رفتن سراغ پسرم ولی همسرم کنارم بود و باز گریه کرد گفت حالت خوبه؟ گفتم پسرمونو دیدی؟ گفت نه اول تو بگو حالت خوبه تا برم بچه رو ببینم. خلاصه گذشت تا عصر که اومدن سوند رو قطع کردن، خیلی حس بدی بهم داد والبته درد هم داشت، پرستارا کمکم کرون تا از تخت بیام پایین و راه برم اولش کم کم قدم برداشتم ولی یک دفعه جس کردم سمت راست شکمم درد وحشتناکی داره و دیگه نتونستم قدم از قدم بردارم و فریاد میزدم و اشک میریختم، حدود ۲۰ دقه طول کشید تا با گریه و التماس به خدا و پرستارو خودمو به تخت رسوندم، دکتر گفت باید راه بری ولی من واقعا میترسیدم با زاون اتفاق بیفته

من اصلا فشار شکممو نفهمیدم بگو تو بی حسی برات انجام بدن.

وااااقعا چقد خوب ممنونم عزيزم🤗

👼🏻🤰🏻دلبندم بند بند دلت را به خدايي بسپار كه بيشتر از من هوايت را دارد👼🏻🤰🏻

ولی چاره نبود چون باید بلند میشدم میرفتم دستشویی شب به کمک مامان و همسرم بلند شدم و آروم اومدم پایین خداروشکر تونستم و بعد از اون تا صبح چندین بار این کارو کردم و به طور کامل خوب شدم و صبح به راحتی راه میرفتم و همه بهم میگفتن طبیعی بودی یا سزارین؟؟؟ 🙂🤗

در ضمن شب مادر همسرم و همسرم کنارم موندن چون اتاق وی آی پی داشتم 

پمپ درد عالی بود من اصلا دردو حس نکردم ساعت ۱۱ تموم شد پمپم، و من تا به امروز فقط یه شیاف زدم

وااااقعا چقد خوب ممنونم عزيزم🤗

آخی نگران نباش تو بیحسی انجام بدن اصلاااا نمیفهمی.

عشقم امام زمان عج.آقا جان خواهرم سرطان داره آقا فقط یه نیم نگاه کافیه فدات بشم آقا جانم من و خواهرم بی کسیم آقا جانم دستمو بگیر.
راستي ني ني جون چقد بود وزنش؟ببخشيد انقد سوال ميكنم ☺️☺️

وزن نی نی ۳۳۰۰ بود عزیزم

قدم نورسیده مبارک عزیزم, انشالله قدمش پربرکت باشه و تنش همیشه سالم   

اخر شب هایمان بیشتر به فیلمهای هندی شبیه شده ،،، یک تنه جلوی صدها فکروخیال می ایستیم و همه شان را از پا در می اوریم !!!  
2706