2703
2553
عنوان

خاطره زایمان Belle

| مشاهده متن کامل بحث + 18307 بازدید | 365 پست
سلام عزیزم ممنون از تاپیکت و توضیحات کاملی ک به دوستاتن دادی واقعا حالا یه اطلاعات خوب در مورد بیمار ...

قربونت عزیزم من خودم خیلی اذیت شدم هیچ کجا در رابطه با این بیمارستان مطلبی نبود و من با کلی استرس این بیمارستان رو انتخاب کردم

عضو گروه زرد. وزن فعلی ۶۹.۵۰۰ هدف اول ۶۵ هدف دوم ۶۲ هدف اصلی ۵۹

عزیزم هستی؟ منم بیمار خانم دکتر احمدیان هستم نزدیک زایمانمه دکتر موقع ترخیص آمپولی برای جلوگیری از لخته شدن خون داد؟ 

شکم هم باید شیو کنیم؟ 

الان شما خوبی دیگه؟ مشکلی از جهت سزارین شدن نداری؟ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
نی نی رو چند ساعت یه بار میارن که شیر بدیم؟ 

سلام. نوزاد تو اتاق خودتونه. شکم نیازی به شیو نداره. آمپولی نزدن مگر توی آنژیوکت که من متوجه نشدم. مشکلی هم به هیچ وجه ندارم. تاریخ هم بر طبق سونو ان تی هستش

سلام. نوزاد تو اتاق خودتونه. شکم نیازی به شیو نداره. آمپولی نزدن مگر توی آنژیوکت که من متوجه نشدم. م ...

امیدوارم خدا بهت خیر بده عزیزم من تاپیکتو تا حالا چندبار خوندم که واسه زایمانم اماده شم🤣خیلی توضیحاتت راجع به دکتر و بیمارستان خوب بود دعا کن منم زایمان خوبی داشته باشم اخه بارداری سختی داشتم خطر زایمان زودرس و... 

امیدوارم خدا بهت خیر بده عزیزم من تاپیکتو تا حالا چندبار خوندم که واسه زایمانم اماده شم🤣خیلی توضیحا ...

عزیز دلم خیالت از بابت خانم دکتر و سزارین تخت باشه انقد راحته که بعدا خندت میگیره

برام دعا کن موقع زایمان. انشالله که زایمان راحتی داشته باشی 

سلام منم دکترم احمدیان هست و خیلی دوسش دارم واقعا ندیدم دکتری انقد مریضاش عاشقش باشن😍

بیمارستانم قراره برم تریتا اواسط اسفند زایمانمه

تاپیکو خوندم راجع به اتاق خصوصی توضیح دادن

اگه خصوصی نخوام برم اتاقای معمولیش چطوری؟چند تخته س؟ترتمیزه؟

2714
سلام منم دکترم احمدیان هست و خیلی دوسش دارم واقعا ندیدم دکتری انقد مریضاش عاشقش باشن😍 بیمارستانم ق ...

سلام به سلامتی.

بله کلا بیمارستانش خیلی تمیزه اتاق های معمولیش دو تختس و عالین

اره حتما ميگم اينكارو توو بي حسي بكنند ممنونم😍

من سزارین بودم سوندوقبل بیحسی وصل کردن .دردنداشتم ولی انگارجیش آدم همونجادم دروایمیسه .نبایدخودتوجم کنیـ.ختی بیرون کشیدنشم دردنداشتم هیچی

موهاے دوست دخترتو بـــومیکنے میبوسے!بعدموهاے مـــــادرتــــوتوغــــذامیبینے میگے مـــــن لــــب بہ این غذانمیزنم بیشـــرف؟!    
سلام به سلامتی. بله کلا بیمارستانش خیلی تمیزه اتاق های معمولیش دو تختس و عالین

چقد خوب دو تخته س،مرسی عزیزم از راهنماییت خدا نی نی گلتو برات نگه داره شاهد موفقیتاش باشی انقد با حوصله جواب همه رو دادی😍

چقد خوب دو تخته س،مرسی عزیزم از راهنماییت خدا نی نی گلتو برات نگه داره شاهد موفقیتاش باشی انقد با حو ...

قربونت عزیزم. انشالله زایمان راحتی داشته باشی🌷

سلام مجدد belle عزیز روز زایمانم یادت کردم 

ببخشید مزاحم شدم دوباره.شما شکم بند بستی بعد زایمان؟ از جهت چسبندگی و اینا خیلی میترسم منم چهار روز پیش با خانم دکتر زایمان کردم از همون بیمارستان گفتن باید ببندی.میترسم... شما از کی زدی؟ 

سوال دیگه اینکه من الان شکمم شل و اویزون شده چون خالی شده میترسم همین طور بمونه شما شکمت جمع شد چیکار کردی؟ 

سلام مجدد belle عزیز روز زایمانم یادت کردم  ببخشید مزاحم شدم دوباره.شما شکم بند بستی بعد زا ...

سلام عزیزم‌ خوشحالم که به یادم بودی. قدمش مبارک باشه

همون َشب اول شکم بند رو خیلی محکم برام بستن پرستارا و از فرداش که رفتم خونه تا یک ماه خودم میبستم تو خونه. شکم جمع میشه ولی پایینش چون تا مدتها بی حس هستش حالت افتاده داره متاسفانه

سلام عزیزم‌ خوشحالم که به یادم بودی. قدمش مبارک باشه همون َشب اول شکم بند رو خیلی محکم برام بستن پر ...

من ازاونموقع تاالان خاطره زایمانتو خوندم،واقعا ممنونم که انقدخوب توضیح دادی،باورکن از فکروخیال خوابم نمیبره،موندم چیکارکنم،تواون تاپیک ازت چندتاسوال پرسیدم ممنون میشم راهنمایی کنی یکم استرسم کم شه،ازته دلم برات دعامیکنم.خدا پسرتو حفظ کنه برات

فردا صبم باز سرمیزنم امیدوارم آن شده باشی،وای که چقدسخته این هفته های اخر

2706