2726
عنوان

خاطره زایمان Belle

| مشاهده متن کامل بحث + 18337 بازدید | 365 پست
فقط اولین باری که میخوای راه بری این حس رو داری

سلام عزیزم. میدونم چند ماه گذشته. ولی بهت تبریک میگم بابت پسر گلت. کمتر از یک هفته دیگه هم دختر من به دنیا میاد. الان چهار ماهه که شبا کابوس فشار دادن شکم بعد سزارین رو دارم. وقتی گفتی درد وحشتناک داشته بازم نگران شدم. من خیلی تحملم کمه. این فشار دادنا ملا چند دق طول کشید؟ دکتر منم احمدیانه. خیلی استرس فشار شکم دارم. 

ضمنا میخواستم بدونم موقع تعویضت همراهت رو بیرون میکردن؟ اخه ادم خجالت میکشه. نمنون میشم کامل جواب بدی گلم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام عزيزم. نه من حدودا دو هفته ديگه زايمانمه. آزادشو گفتن ٦ تومنه امسال. البته من بيمه دارم. والا ت ...

سلام عزیزم. شما زایمان کردید؟ دکترتون احمدیان بوده؟ شکم شمارو هم فشار دادن یا اینکه ندادن؟ من نگران فشار هستم. خیلی میترسم. در حد مرگ. 

سلام عزیزم. میدونم چند ماه گذشته. ولی بهت تبریک میگم بابت پسر گلت. کمتر از یک هفته دیگه هم دختر من ب ...

سلام عزیزم ممنون. شاید هر بار سه دقه طول بکشه اصلا نگران نباش خیلی خاطره خوبی میشه برات فقط حتما راه برو تا میتونی از شبش تا صبح راه برو.

برا همه کار مثه درآوردن سوندو... همراهارو بیرون میکنن

عضو گروه زرد. وزن فعلی ۶۹.۵۰۰ هدف اول ۶۵ هدف دوم ۶۲ هدف اصلی ۵۹
2728
سلام عزیزم. شما زایمان کردید؟ دکترتون احمدیان بوده؟ شکم شمارو هم فشار دادن یا اینکه ندادن؟ من نگران ...

یه لحظس دیگه فوقش جیغ میزنی دردش خیلی زیاده ولی زود تموم میشه صلوات بفرست

سلام عزیزم. شما زایمان کردید؟ دکترتون احمدیان بوده؟ شکم شمارو هم فشار دادن یا اینکه ندادن؟ من نگران ...

برا منم دعا کن انشالله زایمان راحتی داشته باشی

سلام عزيزم من لاله زايمان كردم.بيهوشي كامل هم بودم. توي بيهوشي فشار دادن نفهميدم. بعدشم توي ريكاوري ب نظرم ي فشاري دادن ك منگ بودم خيلي حاليم نشد

عشقم ديانا دختر نازم😍😍 كاربر قديمي شيرين_بانو٢٦ هستم
برا منم دعا کن انشالله زایمان راحتی داشته باشی

چشم قابل باشم دعا میکنم. محتاحیم به دعا. ممنونم از جوابت. من شنیدم بعضیا رو که طاقت ندارن با امپول میخوابونن. میخوام این خواهش رو از دکترم بکنم که تو پرونده ام بنویسه چون واقعا زجراوره واسم. میترسم به حای بخیه ها هم فشار بیاد درد بگیره

ممنونم عزیزم. من فیلم دوس نداشتم نگرفتم عکسم دونه ۱۸ تومن حساب کرد ولی هزینه فیلم و عکس میشه ۴۰۰

عزیزم دکتر احدمیان جراحی در آوردن رحم و تخمدان رو انجام می دن ؟ با لاپاروسکوپی هم انجام می دن ؟ برای کسی می پرسم.

عزیزم دکتر احدمیان جراحی در آوردن رحم و تخمدان رو انجام می دن ؟ با لاپاروسکوپی هم انجام می دن ؟ برای ...

دقیق نمیدونم با مطبشون تماس بگیرید

عزیزم منم فردا میرم پیششونو.میشه بگین چ ساعتی هستن مطبد

عصرا هستن ۵ به بعد به نظرم. صبح ساعت ۱۰ بابد زنگ بزنی وقت بگیری

سلام عزیزم ممنون از تاپیکت و توضیحات کاملی ک به دوستاتن دادی واقعا حالا یه اطلاعات خوب در مورد بیمارستان و دکتر دارم بازم تشکر خیر ببینی...خدا گل پسرت رو برات نگه داره  

2706