1421
1411
عنوان

خاطره زایمان Belle

| مشاهده متن کامل بحث + 9025 بازدید | 296 پست
ممنونم عزیزم. من فیلم دوس نداشتم نگرفتم عکسم دونه ۱۸ تومن حساب کرد ولی هزینه فیلم و عکس میشه ۴۰۰

عزیزم دکتر احدمیان جراحی در آوردن رحم و تخمدان رو انجام می دن ؟ با لاپاروسکوپی هم انجام می دن ؟ برای کسی می پرسم.

عزیزم دکتر احدمیان جراحی در آوردن رحم و تخمدان رو انجام می دن ؟ با لاپاروسکوپی هم انجام می دن ؟ برای ...

دقیق نمیدونم با مطبشون تماس بگیرید

❤  خدایا هیچ مادری رو با فرزندش امتحان نکن ❤

مناسب‌ترین تورها ویژه فصل پاییز در علی‌بابا

عزیزم منم فردا میرم پیششونو.میشه بگین چ ساعتی هستن مطبد

عصرا هستن ۵ به بعد به نظرم. صبح ساعت ۱۰ بابد زنگ بزنی وقت بگیری

سلام عزیزم ممنون از تاپیکت و توضیحات کاملی ک به دوستاتن دادی واقعا حالا یه اطلاعات خوب در مورد بیمارستان و دکتر دارم بازم تشکر خیر ببینی...خدا گل پسرت رو برات نگه داره  

1390
سلام عزیزم ممنون از تاپیکت و توضیحات کاملی ک به دوستاتن دادی واقعا حالا یه اطلاعات خوب در مورد بیمار ...

قربونت عزیزم من خودم خیلی اذیت شدم هیچ کجا در رابطه با این بیمارستان مطلبی نبود و من با کلی استرس این بیمارستان رو انتخاب کردم

عزیزم هستی؟ منم بیمار خانم دکتر احمدیان هستم نزدیک زایمانمه دکتر موقع ترخیص آمپولی برای جلوگیری از لخته شدن خون داد؟ 

شکم هم باید شیو کنیم؟ 

الان شما خوبی دیگه؟ مشکلی از جهت سزارین شدن نداری؟ 

نی نی رو چند ساعت یه بار میارن که شیر بدیم؟ 

سلام. نوزاد تو اتاق خودتونه. شکم نیازی به شیو نداره. آمپولی نزدن مگر توی آنژیوکت که من متوجه نشدم. مشکلی هم به هیچ وجه ندارم. تاریخ هم بر طبق سونو ان تی هستش

1394
سلام. نوزاد تو اتاق خودتونه. شکم نیازی به شیو نداره. آمپولی نزدن مگر توی آنژیوکت که من متوجه نشدم. م ...

امیدوارم خدا بهت خیر بده عزیزم من تاپیکتو تا حالا چندبار خوندم که واسه زایمانم اماده شم🤣خیلی توضیحاتت راجع به دکتر و بیمارستان خوب بود دعا کن منم زایمان خوبی داشته باشم اخه بارداری سختی داشتم خطر زایمان زودرس و... 

امیدوارم خدا بهت خیر بده عزیزم من تاپیکتو تا حالا چندبار خوندم که واسه زایمانم اماده شم🤣خیلی توضیحا ...

عزیز دلم خیالت از بابت خانم دکتر و سزارین تخت باشه انقد راحته که بعدا خندت میگیره

برام دعا کن موقع زایمان. انشالله که زایمان راحتی داشته باشی 

سلام منم دکترم احمدیان هست و خیلی دوسش دارم واقعا ندیدم دکتری انقد مریضاش عاشقش باشن😍

بیمارستانم قراره برم تریتا اواسط اسفند زایمانمه

تاپیکو خوندم راجع به اتاق خصوصی توضیح دادن

اگه خصوصی نخوام برم اتاقای معمولیش چطوری؟چند تخته س؟ترتمیزه؟

سلام منم دکترم احمدیان هست و خیلی دوسش دارم واقعا ندیدم دکتری انقد مریضاش عاشقش باشن😍 بیمارستانم ق ...

سلام به سلامتی.

بله کلا بیمارستانش خیلی تمیزه اتاق های معمولیش دو تختس و عالین

اره حتما ميگم اينكارو توو بي حسي بكنند ممنونم😍

من سزارین بودم سوندوقبل بیحسی وصل کردن .دردنداشتم ولی انگارجیش آدم همونجادم دروایمیسه .نبایدخودتوجم کنیـ.ختی بیرون کشیدنشم دردنداشتم هیچی

!
1427
سلام به سلامتی. بله کلا بیمارستانش خیلی تمیزه اتاق های معمولیش دو تختس و عالین

چقد خوب دو تخته س،مرسی عزیزم از راهنماییت خدا نی نی گلتو برات نگه داره شاهد موفقیتاش باشی انقد با حوصله جواب همه رو دادی😍

چقد خوب دو تخته س،مرسی عزیزم از راهنماییت خدا نی نی گلتو برات نگه داره شاهد موفقیتاش باشی انقد با حو ...

قربونت عزیزم. انشالله زایمان راحتی داشته باشی🌷