2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم میشه بگی دکترت کی بود؟

عزیزم دکتر صدری بود...ولی چون خودش ویزیتم نمیکرد الان دکترمو عوض کردم دکتر پروانه عبدالهیان هست...دکتر صدری برای نازایی عالیه ولی برای خانومای باردار هیچ وقتی نمیذاره یه دکتر دیگه ویزیت میکنه و ماماهاش

2728
عزیزم دکتر صدری بود...ولی چون خودش ویزیتم نمیکرد الان دکترمو عوض کردم دکتر پروانه عبدالهیان هست...دک ...

وای راس می گی می دونی من اگه باردار بشم بارداریم خیلی پرخطره یه دکتر کاربلد می خوام موندم پیش کی برم

خدایا فرشته کوچیکم پسر عزیزمو به من برگردون.من به امید تو فقط زنده ام خدای من
2738
وای راس می گی می دونی من اگه باردار بشم بارداریم خیلی پرخطره یه دکتر کاربلد می خوام موندم پیش کی برم

نترس عزیزم ایشالله به سلانتی ماه های بارداریتو طی کنی منم رحمم دوشاخ بود ولی خدارو شکر نه سقط شد نه زایمان زودرس داشتم و نه سرکلاژ شدم

نترس عزیزم ایشالله به سلانتی ماه های بارداریتو طی کنی منم رحمم دوشاخ بود ولی خدارو شکر نه سقط شد نه ...

پس زیاد بدم نبود صدری نه؟راستش من خیلی در حال تحقیقاتم یکی گفته صدری خیلی خوبه یکی گفته بد نیس یکی می گه ظهیری خوبه اما می خوام بدونم هیچ وقت خودش شمارو معاینه نکرد؟مطبش کجا بود؟شلوغ بود؟اذیت میشدی؟

پس زیاد بدم نبود صدری نه؟راستش من خیلی در حال تحقیقاتم یکی گفته صدری خیلی خوبه یکی گفته بد نیس یکی م ...

شلوغ خیلیه دکتر خیلی ماهریه ولی منو فقط دوبار ویزیت کرد..هدف اصلیش رو نازایی هست

راستش من یه بار سقط کردم اونم چه سقطی وحشتناک بعد اون دنبال دکتر عالی هستم بادقت اون موقع دکترم میربلوک بود خدا ازش نگذره نفرت دارم ازش😢😢

2706