2726
عنوان

به نظرتون این کارش چه معنی ای داره؟

479 بازدید | 21 پست

دیروز پسر و شوهرم رفته بودم خرید یه کم دیر کردن،تلفن خونه قطع بود خودمم شار ژ نداشتم تبلت شوهرمو برداشتم که به موبایلش زنگ بزنم یهو دیدم تو مخاطباش شماره چندتا از همکارای منو سیو کرده.البته بگم بیشتر شماره همکارای آقارو.

چشم ها بی فایده اند وقتی ذهن کور باشد.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
خب آخه من که همه رو با عنوان آقا سیو کردم خودش می دونه مرد هستن دیگه

چی بگم شاید حساس شده این کار کرده 

تاپیک هر روز: روی اینجا کلیک کنید و خداوند سر آفرید که روی گردن باشد نه در باسـن دیگران ... نمیدونستید بدونید گلم   
اشکالی نداره لابد خواسته از پروفایلاشون قیافه هاشونو ببینه    

آخه تل گرام داره اما سالی یه بارم نمیره چک کنه این روزاهم که فیلتره.فیلترشکن نصب نکرده

حتمن میخواد اگه یه موقع کارتون داره وپیداتون نکرد با اونها تماس بگیره 

لطفا برای بسته شدن خودبخودی حفره های قلب نی نی کوچولوم یه صلوات بفرستین.اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم.متشکرم.نی نی کوچولوی من الان یکسالو چند ماهشه 😍خداروشکر قلبش رو به بهبوده😍وقتی کامل بسته شد یه تاپیک اختصاصی میزنم😘😘

شاید هکت کرده بوده مخاطبات رفته تو تبلتش😶

دوست و دشمنو باید موقع تقسیم                           ته دیگ سیب زمینی شناخت😀😁                        به هیچ معیار دیگه ای اعتنا نکنید😌✋                      تاکید میکنم.هیچ معیاری😌🙃                           

البته خیلی با آرامش بهش گفتم که این کار یعنی چی.کلا انکار کرد.میگه کدوم شماره؟

گفتم برو تو لیستت ببین.میگه لابد وقتی سیم کارتتو انداختی تو تبلتم اینا سیو شدن در حالی که من هیچ وقت سیم کارتمو بهش ندادم تازه اگه اینجوری بود چرا همه شماره ها نبود و فقط چندتاش بود؟  

حتمن میخواد اگه یه موقع کارتون داره وپیداتون نکرد با اونها تماس بگیره 

خب پس چرا وقتی بهش میگم انکار می کنه منم انتظار داشتم همین جواب ازش بشنوم اما خودشو زد به اون راه که من خبر ندارم

2706