2726
منو کسی یادشه؟؟؟ سال ۹۲ عضو شده بودم 😢😢😢 می می ناز هم بود خدا رحتمش کنه  من مامان ترزا بودم ...

منم سال ۹۲ فکر کنم از آبان 

واسه پرو فایلم ریپلای نکنید عوض نمیشه حتی شما  😤😤🤨🤨

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

از لطفتون ممنونم . . . در مسیر تکامل به ایستگاه قبلی نبای دبرگشت . . باید به پیش رفت

عرض سلام خدمت شما 

یادم نمیره یکی از کاربرا به نام مریم به خاطر سرطان فوت کرد و شما تاپیک زدیدو تسلیت گفتید واقعا مثل یه پدر برای این سایت بودید

دل اشفته بودن دلیل کمی نیست.....اگر بیقراری بدان یار یاری.....
2728
مثل همین تاپیک ولی الان خیلی بد شده حتما اون موقع همه خوب بودن با هم؟

خیلی من چه قدر دوست پیدا کرده بودم با بعضی هاشون توی ت ل گ ر ا م در ارتباطم

دل اشفته بودن دلیل کمی نیست.....اگر بیقراری بدان یار یاری.....
از لطفتون ممنونم . . . در مسیر تکامل به ایستگاه قبلی نبای دبرگشت . . باید به پیش رفت

لطف نیست حقیقته... درسته حق باشماست انشالله همییییشه موفق تر و سربلندتر از قبل باشین که صدرصد هم همینطور خواهد بود

یکی به «چایی» بگه بابا دلبریتو یکم کمترش کن، آخه نوشیدنی انقد خوب! انقد خستگی در کن! انقد همه کاره؟ تو ختم، عروسی، سفر، تفریح همه جا پایست، آخه انقد بامرام داریم اصن؟؟

سلام سما جان من شما رو یادم میادیادم حقوق میخوندید و خونتون شمال یکبار تشکهاتون کپک زده بود😁😁خوش اومدی عزیزم😘

هیچ کس متوجه نمیشود بعضی افراد چه عذابی را تحمل می کنن تا عادی و خونسرد به نظر بیایند......جهالت بیشتر از دانایی احساس امنیت ایجاد می کند!!!
پس من احتمالا مادربزرگ همتونم

وای عشق سبز سلام

لطفا با لحن بی ادبانه ریپلای نکنید  مطمئن باشید اگه من بی منطق بودم کاربریم ۱۴ ساله نبود   جواب انسان بی منطق و نمی دم خودتون قطع دسترسی میشید از من گفتن  !!!
2706