2703
2553
وای چه جالب اصلا فکرشو نمیکردم کسی منو یادش باشه ها اخه خیلی تو حاشیه بودم و چراغ خاموش میومدم &nbs ...

سما ، شما همونی که آتلیه داشتی؟

بزرگترین مصیبت برای یک انسان آن است که نه سواد کافی برای حرف زدن داشته باشد نه شعور لازم برای خاموش ماندن

تو تاپیک سوتی های دوران عقد و نامزدی با هم بودیم😁

دختر قشنگم👩تحصیلاتت📚شغلت🗂پولت💶هیچوقت تصمیم نمیگیرن یه روز صبح بیدار شن و تو رو رها کنن و برن...بچسب به آرزوهات💞💞باور کن پسرا جایی نمیرن😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
سما ، شما همونی که آتلیه داشتی؟

سلام عزیزم😍

دختر قشنگم👩تحصیلاتت📚شغلت🗂پولت💶هیچوقت تصمیم نمیگیرن یه روز صبح بیدار شن و تو رو رها کنن و برن...بچسب به آرزوهات💞💞باور کن پسرا جایی نمیرن😘
پس من احتمالا مادربزرگ همتونم

وای عشق سبز من تو و یادمه یاودر روزهای خوشم بودی میدونی وقتی تو تاپیکها باهاتون چت میکردم یه جوری حس نوستالژی داشتم اشک تو چشمام جمع شد

2714
منم هفته پيش بعد از دو سال آن شدم. كلا چهار پنج سالي هست كه سايت ديگه اون ني ني سايت قبل سال ٩٠ نيست ...

خوبی؟

اوضاع بر وفق مراده؟

بزرگترین مصیبت برای یک انسان آن است که نه سواد کافی برای حرف زدن داشته باشد نه شعور لازم برای خاموش ماندن
سلام ازبنده ست بانو  کوجایی نیستی شایدم من نیستم ندیدمتون

تو خودت کجایی؟😒

2706