2410
2553
عنوان

کسی هست عمل کیست تخمدان انجام داده باشه

| مشاهده متن کامل بحث + 14833 بازدید | 22 پست
بلله😁

من هم کیست داشتم هر دو تخمدان با داروی ساپوژکس درمان شد به دوستام هم دادم خوب شدن داروی نسبتا ارزونی هم هست گیاهی هست. سایت برگ بهشت http://bargebehesht.ir/ میفروشه. نسبت به داروهای گیاهی دیگه که میگن خیلی بهتره

من لاپارا نکردم برا من جراحی باز بود

شنا اردبیلی هستی درسته ؟؟کی عملت کرد اردبیل ؟؟بعدش باردار نشدی ؟؟من ی هفته اس عمل کردم .دنبال دکترم برا بارداری 

ی روز اینجا با دل شکسته رو تخت بیمارستان و خسته از دنیا نوشتم دلم روشنه ❤به زودی منم مادر میشم .👪 وووو الان مامان یه گل دختر بهارییم 🥰🥰همون که امید زندگیه منو باباشه ... دیدید گفتم دلم روشنه🤗😍😍😍😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
من ازدواج نکردم ولی بعد از عمل چند بار آزمایش کنترلی دادم گفتن همه چی عالیه و هیچ مشکلی نداری بخاطر ...

وای تو رو خدا منم محردم چند روز پیش جراح عمومی آپاندیسمو عمل کردن بعد گفتن دو تا کیست تخمدان ریز هم داشتم اونا رو هم بردلشتن.دارم سکته میکنم.همش میترسم چون حراح عمومی بوده خوب انجام نشده باشه یا نکنه چسبندگی بگیرم یا نکنه دست به تخمدان ها زده باشه.خدایی نکردهیکی با من حرف بزنه 🥺

من ازدواج نکردم ولی بعد از عمل چند بار آزمایش کنترلی دادم گفتن همه چی عالیه و هیچ مشکلی نداری بخاطر ...

ببینم شما بعدش درد و خونریزی و تنگی نفس نداشتید؟منم حراح عمومی عمل کرده.الان سه هفتس انقدر تخمدانهام درد میکنن که اصلا زندگی نمونده برام 

منشاش تخمدان بود یعنی به تخمدان متصل بود ولی چون بیرون زده بود کل فضای شکم رو گرفته بود. من وزن بسیا ...

سلام میدونم خیلی وقته از این تاپیک گذشته ولی منم همینجورم شکمم یه مدته خیلی بزرگ شده کیست هم داشتم دکترم گفته تو چندتا ازکیست هات خون جمع شده درد پهلو هم گاهی اوقات دارم بهم دارو داده گفت بعد دوماه بیا امکان داره منم عمل کنن؟؟؟ خیلی میترسم😢

2714