2733
2734
عنوان

گاز میخوام 😢

6753 بازدید | 72 پست

من خیلی گاز گرفتن دوس‌دارم. 

مخصوصا گوشت نرم باشه😍 نمیدونین چه لذتی داره😍 دندونتونم همیشه تیز میمونه 😂😆😂😆😂

یه دوستی دارم اونقدر گازش میگیرم بنده خدا جدیدا یکم دردش میاد شوهرشم گفته چرا بدنت همیشه کبوده 😆

فقط بازوشو گاز میگیرم یا سرمو‌ که روی پاش میذارم یه دفه رونشو گاز میگیرم 😆

خدا شاهده به این غروب قسم لذتی داره که نمیدونم چطور بگم 😢😢 دندونام خیلی خوششون میاد 😢

حالا یه دوستی داریم همیشه میگه نزدیکم نشو.میترسه گازش بگیرم.  بهش میگم تو استخونی من خوشم نمیاد .

من همیشه بچه هارم گاز میگیرم ولی از ب ا س ن شون😆😆 فقط نوه های خودمون ها ! 

حالا دیشب خواب دیدم همون دوستم که میگه منو گاز نگیر از باسنش یه گاز محکم گرفتم دلم آی خنک شدددددد😀😀😀😊😎😎

بیدار شدم صبحی دیدم هنوز دلم خنکه 😂

حالا خیلی دلم میخواد یکیو گاز بگیرم 😢 یکی بازوشو بیاره 😢😢😢😢😢 وقتم ندارم برم پیش دوستم گازش بگیرم 😢😢

من اونقدر بی حوصلم که شما حرف‌ بعدیتم درسته ✋میخوای فحاشی کنی، گستاخی کنی، ریپلی نکن! دیگه قدیم و جدیدم نداریم 🙄

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
با سن دوستت🙈

😂😂😂😂😂😂😂 به همین سوی چراغ قسم😂😂

من اونقدر بی حوصلم که شما حرف‌ بعدیتم درسته ✋میخوای فحاشی کنی، گستاخی کنی، ریپلی نکن! دیگه قدیم و جدیدم نداریم 🙄
2738

😆😆😆👌👌👌

الهی ... نگاهی... 🙏🚼🙏 می خواهم مادر شوم 🌹 چشیدن لذتی دیگر از زندگی 🌹 لذتی که خداوند به همه کسانی که لایق میداند می چشاند می خواهم مادر شوم 🚼 می خواهم وجودم را بستری برای وجودی دیگر کنم 🚼می خواهم صفحه ای دیگر از خوشبختی را ورق بزنم🙌 می خواهم مادر شوم چقدر شیرین است تپیدن دو قلب در یک بدن🚼 چقدر شیرین است تمرکز رحمت خداوند بر روی تو ، بر روی قسمتی از بدن تو ، بر روی رحم تو 🚼 خداوندا رحمتت را به من و همسرم عطا فرما 👪💑 می خواهم مادر شوم م : مهربانی الف : آرامش د : دلدادگی ر : رحمت خدا خداوندا مهربانی آرامش دلدادگی و رحمتت را بیش از پیش به من عطا فرما🌹🚼🙏🌹
بازوی من گوشتیه بیا ی گاز کوچیک بزن🙁

ووییییییییی اوفففف دندونامو دارم میسابم به هم😍😍😍😍

ینی من ازدواجو به هیچکی پیشنهاد نمیدما؛ ولی چاره ی این درد تو فقطططط ازدواجه 😂

😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

وووی مارو نخوری   

البته من شوهرمو اون اوایل کبود میکردم تا یه هفته نمیرفت از خونه بیرون دیگه گذاشتم کنار تقریبا   

من در این تاریکی فکر یک بره روشن هستم تا بیاید علف خستگی ام را بچرد (:
2706