2726

گاهی اوقات میگم خدایا بسمه دیگه.14 سال زمان زیادیه.اقلا تعدادشو کم کن بذار ماهی یدفعه در حد یک روز بگیره و تموم بشه.قبل از اینکه سردردام شروع بشه در حد سالی دو سه بار یا بیشتر اونم یک روزه بود و خوب میشد.ولی الان نمیدونم چرا اینطوریه.الانم درد میکنه یدونه ریزاتریپتان خوردم دراز کشیدم.دیروزم درد میکرد دوتا خوردم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

سلام خانوما ،منم یه میگرنی هستم این ماه از شروع پریودم تا الان که نزدیکه پریود بعدی هست سردردم با شدت زیاد و گاهی کم ،ولی امشب از دم افطار که رفته بودیم شاندیز بیرون البته دعوت بودیم تا الان یه چیزایی تجربه کردم که دیگه کارم به هذیون گفتن رسیده بود از شدت درد چندبار اسهال شدم و استفراغ کردم ،شیاف دیکلو فناک صد گذاشتم یه ذره کمترشد یعنی ضربانش کم شد ولی کاسه چشمم داره ازدرد درمیاد با استفراغ تهوع ام کم شد ولی داد  میزدم شوهرم در خونه بابام پیادم کرد☹(دلم برا اونم میسوزه اسیر من شده) خودم گفتم البته خاهرمم اینجابود تا به حال موقع حمله منو ندیده بود مادرم ترسیده بود ، سالها قرص مصرف کردم یعنی ار هفده سالگی به بعد اونواع قرص ارامبخش خوردم و ترک کروم وبتز مدل های دیگه این ماه امی تریپتیلین وایندرال برای شروع بهم داده دوتارو باهم گفته بخور و قرص زیرزبانی ریزولت هنگام شروع درد ،یکسالم هست کلونازپام شبا میخکرم مثلا امشب تا میلینم دردم قابل تحمل نیست دوزشو بیشتر میکنم تا خوابم ببره  ،حالا یه سوال کسی این دوقرص رو خورده عوارضسم حمله و ناراحتیهای قلبیست ،چیکارکنم مسکن مداوم مصرف کنم یا اینارو بخورم وایا باز باقطع اینا دوباره حمله ها بیشتر نمیشه ؟ تروخدا اگر کسی اطلاعاتی داره بهم کمکم کنه تجربه شماها از حرف دکتر برام ارزشمندتره

ببخشین از شدت درد نمیتونم چشمامو باز کنم اشتباه تایپی زیاد هست ، من مشهد زندگی میکنم ایا اینجا کلینی ...

سلام منم مشهدم....توصیه میکنم طب سوزنی بیمارستان امام رضا دکتر بهرامی رو امتحان کنید...

سلام خانوما ،منم یه میگرنی هستم این ماه از شروع پریودم تا الان که نزدیکه پریود بعدی هست سردردم با شد ...

اسپری میگرن کات و بیا استفاده کن....برای من که دکترم پریدنیزولون شروع کرد....

منم هرروز همینم به خاطر شوهرم به خاطر خانوادم با مسکنا دارم می گذرونم وگرنه باید بمیرم یه بار اومدم ...

قرص منیزیم استفاده کردی اصلا سطح منیزیوم خونتو اندازه گرفتی...اگه پایین باشه چاره ات و درمونت با قرص منیزیومه.گلم

کسی هست که داروی ریزاتریپتان یا سوماتریپتان مصرف کنه ؟ میشه بااین قرصها همزمان باردارشد؟؟؟؟؟؟

من...خیر خیر....گروه سی هستن...ومیگن خورده نشه...نهایت سه ماهه اول شیاف دیکلو و سه ماهه دوم و سوم استامینوفن 500

منکه یواشکی خوردم ماههای اول سردرد بودم تا نیش میزد یک چهارم میخوردم و جواب میداد همون اندازه....بعدشم که دیگه اصلا سردرد نشدم....ما به محض زایمان دوباره برگشت تو شیردهی هم خوردم...اما ممنوعه...گلم

سلام.خوبی؟مثل قبل.فعلا که با همین ریزاتریپتان دارم روزگار میگذرونم.تو چطوری؟حالت چطوره؟فندق جون تو چ ...

من اسپری چهارم میگرن کاتم.....وبازم سردردم هر روز...اما شدتش کمتر شده...قابل تحمله...اما بازم هنوز دارم مسکن استفاده میکنم.سوماتو....اوا میگرن...

قرص منیزیم استفاده کردی اصلا سطح منیزیوم خونتو اندازه گرفتی...اگه پایین باشه چاره ات و درمونت با قرص ...

آره فندق جان سالهاس منیزیوم خوردم نه منیزیوم و ویتامین و طب سوزنی و بوتاکس همش چرته چرت همه رو امتحان کرذم درست نمیشم که نمیشم😢😢😢

خدایا فرشته کوچیکم پسر عزیزمو به من برگردون.من به امید تو فقط زنده ام خدای من
2706