2726

منم چند سال میگرن داشتم دیگه به هیچی جواب نمیداد از ترسش نمیتونستم باردار بشم ولی وقتی شدم تو بارداری فقط یه بار سردرد شدید گرفتم بعد بارداری که دوباره شروع شد فقط چند نکته

به هر قیمتی شده مسکنها رو یا دوزش پایین بیارین یا تعدادش اولش خیلی سخت ولی فاصله بین سردرد شدن زیاد میکنه

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من قبل از بارداری میگرن داشتم از نوع شدید . طوری بود که میرفتم آمپول و سرم میزدم . ولی دقیقاً از وقت ...

وای منم داشتم الان تو بتردتری قطع شده هدا کنم همیشه قطع بشه واقعا زندگی برام پوچ شده بود

میگرن در دوران نزدیک پریودی و چند روز اول عادتی که سطح هورمونها پایین عود میکنه

دقیییقاااااا....من یکی دو روز ب پری تا یکی دو روز بعدش سردردام وحشتناااااک میشو البته از وقتی دکتر رفتم خیلی کم شده پرانول میخورم و اسنترا و امی تریپلیتین یکی دوتا دیگ قرصم داشتپ ک سر خود قطعش کردم اشتباه کردم باید دوباره برم دکتر 

2728
من 4.5 ماه اول که ویار داشتم مدام سردرد هم داشتم ولی بعدش خدا رو شکر خوب شد و تا مدتی بعد از زایمان ...

رایحه پرمانی کلینیک ارامش برو سردردات ازبین میره خودمم وحشتناک بود حالم رفتم اونجا چن جلسه حالم بهتر شد رایحه هاشم خریدم اومدم خونه یکشب درمیون استفاده میکنم حالم عالی شده 

وای من دوباره باردار شدم و تو بارداری دوم میگرن وحشتناک دارم که قبلا نداشتم الانم از درد بیدارم راه ...

خدای من....ماه چندمی....با روغن سیاه دونه و کندش سرتو پرب کن و دطکمال ببند وسعی کن بخوابی...

رایحه پرمانی کلینیک ارامش برو سردردات ازبین میره خودمم وحشتناک بود حالم رفتم اونجا چن جلسه حالم بهتر ...

کلنیک ارامش اسپری میگرن کات و بهت نداد؟من با هر لطر وردیحه ای سردرد میشم

2706