2726
عنوان

پیچیدن بند ناف و خفگی

| مشاهده متن کامل بحث + 15928 بازدید | 48 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
از من بچه م وقتی بند ناف دور گردنش دو گره کور خورده بود خونرسانی به سرش قطع شده بود 

عزیزم شما دوباره باردارشدید؟؟منم متاسفانه پسرم رو توی هفته ی 36 به علت گره ی بند ناف ازدست دادم,,والان از بارداری مجدد میترسم هرچند که نصمیم دارم دوباره بارداربشم چون فقط بارداری میتونه این حال بدم رو خوب کنه

بچه من موقع دنیااومدن ازبس روی توپ بپر بپر کرده بودم موقع زایمان 3دور دور گردنش پیچیده بود.خداروشکر که سزارینم کردن بعدچندین ساعت.ولی بچم کبود بود فکر کردم سیاهه.بعددکترم گفت نترس رنگش بعد24ساعت برمیگرده خیلی بهش فشار اومده بوده.ولی خداروشکر سالم دنیااومد.بچه دوستمم باخواهرشوهرمم سرقضیه همین توپ زایمان همینجور شد.اوناهم سزارین کردن.درحالی که روز قبلش من سونو دادم بچم عادی عادی بود بند نافش

برای بخشیدن همیشه یک دلیل کافی نیست.گاهی بخشش یک قلب نومیخواد.    وای به روزی که خوی گرگی ام ازخواب بیدارشود.میدرم هرانکس که روحم را درید
عزیزم شما. بند ناف دور گردن جنین بوده؟ منم دو دور دور گردن و یک دور دور دست هفته 33 خیلی نگرانم

عزیزم شما بچتون به دنیا اومد؟ سالمه؟ من هفته سی هستم بند ناف یکدور بصورت شل دور گردنه. والا دکترم می گه هیچ خطری ندارد ولی اومدم اینجا نگران شدم. الان باید چکار کنم

عزیزم شما بچتون به دنیا اومد؟ سالمه؟ من هفته سی هستم بند ناف یکدور بصورت شل دور گردنه. والا دکترم می ...

سلام گلم آره عزیزم بچم بدنیا اومد خدارو هزار مرتبه شکر صحیح و سالم. آره دکترت ن درست میگه. فقط حواست ب حرکت هاش باشه. من از 28 هفته فهمیدم 2 دور دور گردن شه اوایل هر چند روز میرفتم نوار قلب میگرفتم این هفته های آخر خیلی میترسیدم تقریبا هر روز نوار قلب میگرفتم تو بیمارستان. و هفته 38 سزارین شدم. الان هم گل پسرم 2 ماهشه. انشاا.. شما هم نی نی تو سالم بغل کنی عزیرم

2706