2733
2739
عنوان

پیچیدن بند ناف و خفگی

15988 بازدید | 48 پست

متاسفانه  یکی از نزدیکام ماه 8 به دلیل پیچیدن بند ناف بچش رو از دست داد...من الان همش توهم پیچیدن بند ناف دارم خیلی اضطراب دارم...این اتفاق چقدر احتمال داره اتفاق بیفته؟؟نادره ایا؟؟؟

من به دستان خدا خیره شدم..معجزه کرد

عزیزم

اصلا نترس و نگران هم نباش

ولی اگه بند ناف بپیچه خیییلی خطرناکه

حتی از مرگ جنین هم خیییلی خیییلی  بدتر و دردناکتر😢😢😢

تاپیک منو بخون تا بدونی چی میگم

بدترین روزهای زندگی تون چه روزهایی بود 

**اُفَوِّضُ اَمری اِلی اَللّهِ اِنَّ اَللّهَ بَصیرُ بِالعِباد**

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

میگن وقتی رو ب بالا میخوابی یعنی صورتت بالاس احتمالش زیاده بند ناف بپیچه

"مرد من" زن نیستم اگر زنانه پای عشقت نایستم...من از قبیله"زلیخا" امده ام انقدر "عشقت" را جار میزنم تا"خدا"برایم کف بزند😍😍😍😍😘😘😘😘

در مواردی که طول بندناف بلند باشه.

حجم مایع امتیوتیک زیاد باشه.

یا جنین سفالیک نباشه.

احتمالش هست.

ولی در کل مرگ جنبن بعلت پیچیدهشدن بندناف به دور گردن خیلی کم اتفاق میفته.

بخدا توکل کنید

نشاطی که در نتیجه غم دیگران حاصل شود گناه است.....زرتشت.

توی بارداری منم این اتفاق افتاد 

سه دور دور گردن بچه پیچیده شده بود

ولی چون خونرسانیش خوب بوده مشکلی پیش نیومد خداروشکر

انسانها تنبل نیستند بلکه فقط اهدافی رو انتخاب میکنند که هیچ اشتیاقی برای انجامش ندارند...

موقعی که میخواین پهلو به پهلو بشین تو خواب بلند شین بشینید بعد به اون پهلو بخوابید تو خواب یهو نچرخید ...ولی من ی خانومی رو هم که شنیدم اینجوری شده بود گف بچم خیلی زیاد تکون میخورد شاید بخاطر تکونهای زیاد نی نی بوده بعدم وقتی خدای نکرده این اتفاق بیفته تکونای نی نی کم میشه اولش که اگه زود بفهمین ممکنه جنین زنده بمونه باید ماه ۸حواستون به تکونای نی نی زیاد باشه 

2738

زمانی که خانم باردار می خواد بخوابه نباید رو به بالا باشه و باید روی پهلوها بخوابه و وقتی که روی یه پهلو خسته شد اول بشینه بعد روی یه پهلوی دیگه دراز بکشه من از 4 ماهگی این کار رو انجام دادم 

خدایا خودت مواظب پسرم و دوق
موقعی که میخواین پهلو به پهلو بشین تو خواب بلند شین بشینید بعد به اون پهلو بخوابید تو خواب یهو نچرخی ...

من باردار که بودم هیچوقت بلند نشدم پهلو به پهلو بخوابم خیلی اروم پهلو به پهلو میشدم اتفاقیم نیوفتاد

زمانی که خانم باردار می خواد بخوابه نباید رو به بالا باشه و باید روی پهلوها بخوابه و وقتی که روی یه ...

عزیزم وقتی رو مبل میشینیم لم بدیم هم مشکلی داره ؟ آخه موقع لم دادن هم شکم رو ب بالا قرار داره

زمانی که خانم باردار می خواد بخوابه نباید رو به بالا باشه و باید روی پهلوها بخوابه و وقتی که روی یه ...

من همین کار میکردم ولی بازم پیچید

😢😢😢

**اُفَوِّضُ اَمری اِلی اَللّهِ اِنَّ اَللّهَ بَصیرُ بِالعِباد**

واسه منم این اتفاق افتاد توماه پنج.ولی اصلا ندونستم دلیلش چی بود بنظرم سونو که رفتم بچه خواب بود با دستگاه سونو ترسید یهو شروع کرد به حرکات تند .با بند نافش درگیر شد و متاسفانه خفه شد 

خدا بهترینو برام میخاد ایمان دارم  
عزیزم وقتی رو مبل میشینیم لم بدیم هم مشکلی داره ؟ آخه موقع لم دادن هم شکم رو ب بالا قرار داره

لم دادن رو مبل فکر نکنم مشکلی داشته باشه فقط واسه خوابیدن باید خ مواظب باشین 

خدایا خودت مواظب پسرم و دوق
2706