2726

سلام دوستای گلم طرز تهیه شربت سکنجین اصیل و و سنتی رو کی بلده فوایدش زیاده من برا پوستم میخام بخورم شنیدم پوست رو  جلا میده و روشنش میکنه

دو واحد عرق نعناع دو واحد عسل یک واحد سرکه 

سرکه و عرق نعناع را بزار یک قل زد بردار ولرم شد عسل بریز همبزن بزار یخچال 

موقع خوردن با اب قاطی کن بخورین

کاری ندارم کجایی چه میکنی بی عشق سر نکن که دلت پیر میشود 😍،برای شادی روح پدرم یک صلوات لطفا

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من درت میکنم برای تابستان به جای شربت اماده میدم به مهمونام 

شکرو اب رو میزارم بجوشه تا غلیظ بشه دوست داشتی میتونی بهش زعفرون بزنی یا رنگ غذای سبز بعدش سرکه رو اضافه میکمی 

وقتی خوب غلیظ شد از روی حرارت برمیداری یه دسته نعناع رو که تمیز کردی با نخ یا توری میبندی میزاری توی شربتت دربش رو میبندی میزاری چند ساعت نعناع توش بمونه هر چند وقت هم بهش سر بزن هر موقع که احساس کردی طعم و بوی نعناعت کافیه نعناع رو از توش در بیار شربتت رو اگه لازمه صاف کن بریز تو شیشه موقع مصرف هم بهش اب اضافه کن

با تخم شربتی یا خاکشیر هم خوشمزه میشه میتونی قاطی کنی (البته موقع مصرف )

گاه دنیا فقط با یک نفر پر میشود ........................
دو واحد عرق نعناع دو واحد عسل یک واحد سرکه  سرکه و عرق نعناع را بزار یک قل زد بردار ولرم شد ...

ممنونم دوست خوبم موقع خوردن چقد رو با آب مخلوط کنیم و شما میدونید مقدار مصرفش در روز ؟؟

ممنونم دوست خوبم موقع خوردن چقد رو با آب مخلوط کنیم و شما میدونید مقدار مصرفش در روز ؟؟

مصرفش مانعی نداره چه طبع گرم چه سرد چون سکنجبین معتدل یک سوم لیوان شربت باقی اب 

اگر سرکه رو نیم واحد بزنی خوش خور تره همه مواد اصل باشه مخصوصا عرقیجات

کاری ندارم کجایی چه میکنی بی عشق سر نکن که دلت پیر میشود 😍،برای شادی روح پدرم یک صلوات لطفا

کره بادام زمینی اگه صبح ناشتا بخوری لاغر میکنه اگه بعد غذا بخوری چاق میکنه ولی کلا یادت باشه اصلا از شرکتی ها نخری فوق العاده افتضاحه شکر بش میزنند واصلا قابل اعتماد نیست من دکتر رژیم غذایم کره کامک رو بهم معرفی کرد خیلی عالیه واقعا مزه ی خالص بادام زمینی میده کاملا حس میکنی طبیعیه جلوی خودت از بادام زمینی کره میگیره کلا کارش کره درست کردن از مغزیجات هست از پسته بادام هندی بادام ازهمه مغزیجات کره میگیره خیلی خوشمزس 

شمارشو برات میذارم ۰۹۳۷۲۸۵۲۳۶۶

شما دستورش نمیدونی عزیزم؟

اگه دستور دقیقش رو نمیدونی یا دستورای مختلف رو میخای تست کنی پیشنهاد میکنم شربت تسکنجبین وسیع رو بخر و خودت رو راحت کن. من هر دستوری تست کردم اخرش یا شیرین میشه یا کم شیرینه یا سرکه اش اذیت میکنه اخه من کلا با سرکه میونه خوبی ندارم اذیتم میکنه حس میکنم مغزم کشش و تحمل خوردن سرکه رو نداره . اوج استفاده از سرکه ام یه دونه خیار با سرکه سیب خونگیه   . ولی این شربت سکنجبین که گفتم  توازن داره همه چیش خوبه. از سایت گلاب رایحه میتونی انلاین بخری برا ارسال هم هزینه نمیگیره. لینکشو میزارم https://golaberayehe.com  برو قسمت فروشگاه-شربت گیاهی

من شنیدم باکاهو میخورن این شربت و      خواستم فوایدش وبدونم

برو داخل سایت گلاب رایحه شربت سکنجبین رو جستجو و پیداکن همه خواص داخلش هست. طرز تهیه ش رو گفته .مصرفش همراه با عرقیات گیاهی رو گفته. صفر تاصد اونجا نوشته