2726

سلام عزیزم من همون شیرینم ک اون بالا نظرمو قبلا نوشتم.من رفتم پیش دکتر هومیوپات فعلا کااااامل جواب نگرفتم.بخاطر این دیر جواب دادم چون اصلا یادم نبود و اینجا هم خیلی نمیام.اگه میخوای بیا تو تلگرامم صحبت کنیم.این ای دی منه Parii_sa_1

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم بعد یه استرس طولانی اینطوری شدم رفتم دکتر هرچقدر خواهش کردم برام آندوسکوپی کنه قبول نکرد گفت مطمئن هست گلوبوسه الانم خوب نمیشه بچه ها توروخدا برای امضام دعاکنید خیلی ممنون خیلی ناراحتم

الهی راه هیچ کس به بیمارستان و مطب و درمانگاه و دکتر نیفته فقط اونایی که می خوان زایمان کنن برن به دل خوش برگردن لطفا برای سلامتی پدر و مادر منم دعاکنید الهی هیچ وقت استرس سلامتی پدر و مادرتون و نداشته باشید 
منم بعد یه استرس طولانی اینطوری شدم رفتم دکتر هرچقدر خواهش کردم برام آندوسکوپی کنه قبول نکرد گفت مطم ...

واقعاااا بیماری سختیه.انشالا که راهی باشه واسه درمانش.من شنیدم تو طب هومیوپاتی خوب میشه.دکتر هومیوپاتیم ام گف خیلی بیمار داشتم ک این مشکلو داشتن و خوب شدن.خدا کمک کنه

2728
سلام عزیزم. بله من تجربه شو دارم. شروعش با یه استرس بود. زمانی که غذا می خوردم یا آب، موقتا برطرف می ...

عزیزم من یک ماهه این شرایط و دارم اما آروغ هم دارم ببخشید البته شما هم اینطوری بودین؟ 

سلام عزیزم. بله من تجربه شو دارم. شروعش با یه استرس بود. زمانی که غذا می خوردم یا آب، موقتا برطرف می ...

منم دوسه روزی هست احساس میکنم چیزی تو گلومه چیکار کنم بنظرشما😂 دیشب هم نیمکره چپ سرم تیر میکشید

سلام ... بنده حدود 9 سال درگیر بودم انواع دکتر و رادیولوژی و سی تی اسکن و سونو گرافی و ... نمونده بود که نرفته باشم ... هرجا هم میرفتم می گفتن از اعصابه و بعضی دکترهام می گفتن از اسید معده و رفلاکس هستش ... الان دوتا دارو دارم استفاده می کنم که خیلی خوب جواب داده و گفتم اگر کسی بخواد می تونم کمک کنم و از شر این قضیه خلاص بشه

سلام ... بنده حدود 9 سال درگیر بودم انواع دکتر و رادیولوژی و سی تی اسکن و سونو گرافی و ... نمونده بو ...

سلام دوست عزیزم. ممنون میشم اگه راهنمایی کنید. همسر من با این مشکل مواجه شده و خیلی اذیت میشه

شما چه داروهایی مصرف کردید؟

سلام ... بنده حدود 9 سال درگیر بودم انواع دکتر و رادیولوژی و سی تی اسکن و سونو گرافی و ... نمونده بو ...

ممنون میشم راهنمایی کنید

اگ پیام منو دیدین و راهی واس درمان داشتین تماس بگیرید دوستان

۰۹۱۲۳۵۰۸۲۶۳

سلام تو رو خدا میشه منو راهنمایی کنی چیکارکنم؟؟؟

سعی کنیم یکم مهربون تر و مثبت تر نظر بدیم..ممکنه ی جمله ما، زندگی کسی و برگردونه یا نابود کنه!!!
2706